Posted in Kibice

Komunikat odnośnie sprzedaży cegiełek

Kibicu Polonii, Ty także możesz przyczynić się do przywrócenia blasku „Czarnym Koszulom”. Pomóż wykupując cegiełkę ! Koszt cegiełki to 250 złotych (można przekazywać wyższe kwoty).  Continue reading „Komunikat odnośnie sprzedaży cegiełek”

Posted in Kibice Niusy

Ruszamy od 3 kolejki! Tańszy stadion. Nadal można kupować cegiełki!

Kilka ciekawych informacji możecie przeczytać dzisiaj w „Gazecie Wyborczej”. „Czarne Koszule” przełożyły dwa pierwsze mecze u siebie grupy północnej mazowieckiej czwartej ligi. Polonia rozpocznie sezon wyjazdowym spotkaniem z KS Łomianki w 3. kolejce, a przy Konwiktorskiej zagra w następnej – 24 lub 25 sierpnia z Wkrą Żuromin. Continue reading „Ruszamy od 3 kolejki! Tańszy stadion. Nadal można kupować cegiełki!”

Posted in Kibice

Zbiórka na oprawę na inaugurację rozpoczęta!

Grupa ULTRAS ENIGMA rozpoczyna zbiórkę pieniędzy na OPRAWĘ pierwszego meczu u siebie w IV lidze. Chcemy żeby mecze NASZEJ NOWEJ POLONII przypominały te z EKSTRAKLASY zarówno pod względem opraw jak i dopingu. Continue reading „Zbiórka na oprawę na inaugurację rozpoczęta!”

Posted in Kibice

Odrodzenie Legendy

To jest ten czas, kiedy My Kibice ukochanego Klubu Warszawy musimy wziąć część odpowiedzialności finansowej za odradzająca się potęgę sportową drużyny piłkarskiej Dumy Stolicy. Continue reading „Odrodzenie Legendy”

Posted in Kibice Niusy

Relacja ze spotkania kibiców i Stowarzyszeń na K6

W dniu wczorajszym odbyło się spotkanie przedstawicieli Stowarzyszenia Polonii Warszawa, Stowarzyszenia Wielka Polonia i kibiców najstarszego klubu piłkarskiego stolicy, w spotkaniu tym uczestniczyło około tysiąca osób, którym dobro Polonii nie jest obojętne. Początek spotkania zaplanowany był na 18:30, jednak jego rozpoczęcie przesunęło się o kilka minut.

Continue reading „Relacja ze spotkania kibiców i Stowarzyszeń na K6”

Posted in Kibice

Koszulki AntyKról

UWAGA, UWAGA !!!! Wychodząc Wam naprzeciw grupa ULTRAS ENIGMA postanowiła wykonać dwa wzory koszulek. Zysk z koszulek przeznaczony zostanie na nowe flagi (m.in reprezentacyjną), jak i na bieżące wydatki (transparenty, flagi, spraye). Continue reading „Koszulki AntyKról”

Posted in Kibice Niusy Reprezentacja

Kolejni byli zawodnicy pomogą Polonii? Zwycięstwo biało-czerwonych. Apel Stowarzyszenia Wielka Polonia.

Wygląda na to, że rąk do pomocy w odratowaniu najstarszego klubu Stolicy nie brakuje. Odbudować klub chcą Igor Gołaszewski, Jacek Kosmalski, Arkadiusz Onyszko i Grzegorz Wędzyński. Continue reading „Kolejni byli zawodnicy pomogą Polonii? Zwycięstwo biało-czerwonych. Apel Stowarzyszenia Wielka Polonia.”

Posted in Kibice

Wszyscy do Szczecina! Informacje!

WSZYSCY DO SZCZECINA !!!!!
OSOBY KTÓRE NIE DAŁY RADY ZAPISAĆ SIĘ DZISIAJ NA MECZU.
ZAPISY NA K6-OSTATNI TERMIN
GODZ. 10.00-12.00 KONWIKTORSKA 6.
JEDZIEMY WSZYSCY DOPINGOWAĆ NASZĄ POLONIE !!!

Źródło: Stowarzyszenie Kibiców Polonii Warszawa K6
Posted in Kibice Niusy

Polonia zagra z Piastem i Pogonią. Informacje kibicowskie!!

Kończą się rozgrywki T-Mobile Ekstraklasy. Dziś „Czarne Koszule” zmierzą się z Piastem Gliwice. „Przegląd Sportowy” poinformował, że zawodnicy Polonii zdecydowali, że zagrają w czwartkowym meczu przeciwko Piastowi Gliwice. Jeszcze w środę zastanawiali się, czy wobec nieprzyznania klubowi licencji na grę w ekstraklasie i zaległości finansowe w ogóle wybiec na boisko.  Continue reading „Polonia zagra z Piastem i Pogonią. Informacje kibicowskie!!”

Posted in Kibice Niusy

W której lidze zagra Polonia? Sms przyczyną początku pogrzebu Polonii !!! Listkiewicz o Królu !!!

Klamka zapadła. Ekstraklasy na Konwiktorskiej nie będzie. Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych wydała we wtorek ostateczny werdykt. Polonii zostały do rozegrania dwa mecze w najwyższej klasie rozgrywkowej – z Piastem Gliwice na Konwiktorskiej (czwartek, godz. 18) i Pogonią Szczecin na wyjeździe (niedziela, godz. 16). Z Piastem mimo zagrożenia mecz się odbędzie. Wczoraj kibice w trzy godziny zebrali pieniądze potrzebne na opłacenie firmy ochroniarskiej – około 13 tys. zł. Prezes Polonii Ireneusz Król nie chciał dopełnić tego obowiązku, wynajął za to osobistą ochronę.

Continue reading „W której lidze zagra Polonia? Sms przyczyną początku pogrzebu Polonii !!! Listkiewicz o Królu !!!”

Posted in Kibice Niusy

Nie będzie licencji na grę w Ekstraklasie!!! Zbiórka w „Czarnej Koszuli” trwa!!!

Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej na dzisiejszym posiedzeniu rozpatrzyła odwołania ośmiu klubów Ekstraklasy od decyzji Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN z dnia 15 maja. Polonia ostatecznie nie otrzymała licencji na grę w T-Mobile Ekstraklasie w przyszłym sezonie. Continue reading „Nie będzie licencji na grę w Ekstraklasie!!! Zbiórka w „Czarnej Koszuli” trwa!!!”

Posted in Kibice

Zbiórka na oprawę! Ważne!

Grupa Ultras Enigma zebrała dotychczas 1744 zł 66 gr na oprawę dotyczącą działalności naszego właściciela. Do wykonania oprawy brakuje jeszcze połowę zebranej kwoty

Wpłacajcie. Warto. Nr konta: 81 2490 0005 0000 4000 1454 2666 !!!

Więcej informacji w temacie na forum: link