Wyjazd do Ciechanowa. Ogłoszenia kibicowskie

Na mecz z  MKS Ciechanów dostaliśmy 100 biletów w cenie 5 zł. Cena wyjazdu wynosi 40 zł. Zapisy na bilety trwają tylko do jutra (na meczu). Powodem jest to, że do czwartku do godziny 10:00 trzeba wysłać listę wyjazdową. 

Warto także wesprzeć jeszcze jedną inicjatywę kibiców. Prowadzona jest zbiórka, która powinna poprawić doping na Polonii. Ultrasi zbierają na zakup nowego bębna oraz na zrobienie nowej flagi.

Inwestycja wyniesie 1800 zł.

NUMER KONTA DO WPŁAT (w tytule: NOWY BĘBEN): 81 2490 0005 0000 4000 1454 2666

» Temat na forum

Źródło: SK „K6”

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

12 thoughts on “Wyjazd do Ciechanowa. Ogłoszenia kibicowskie

 1. Rozmawiałem dziś z pracującym w Warszawie facetem z Ciechanowa. Zagadnąłem go o naszą, zbliżającą się w jego mieście wizytą.
  A on mi na to: A co to jest MKS Ciechanów ? Stadion ? Aaa, jest coś takiego u nas…

  O czym to świadczy ? Dla mnie o tym, iż to miłe miasteczko ma gdzieś występy „swoich” grajków. A meczem „żyje” garstka tamtejszych małolatów, którzy napatrzą się w telewizji i na swój grunt przeszczepiają najlepsze ( oczywiście według nich ) wzorce do naśladowania. Pewnie kilku tzw. mózgów kazało im wielbić Legię, to i na ich modłę się zachowują. Innych wzorców te dzieciaki nie mają. Szkoda mnie ich ….

 2. Kolego Olo po pierwsze nie każdy mieszkaniec musi się utożsamiać z drużyną z Ciechanowa, po drugie stadion jest i całkiem wporządku jak i również cała baza treningowa. Za przykład niech będzie to że min. kadry młodzieżowe i zespoły z wyższych lig przyjeżdżali na zgrupowania. Z tego co pamietam wasi grajkowie też byli. Po trzecie nie miasteczko tylko miasto troche szacunku dla byłego miasta wojewódzkiego, a po czwarte nie chodzi o garstkie małolatów tylko wszyscy interesujący się piłka nie przepadają grzecznie mówiąc za Polonia, a symaptyzują i utorzasmiają się jak również przejeżdżają tysiące kilometrówz Największym i Najlepszym klubem w stolicy LEGIĄ WARSZAWA. Ja osobiście nie lubie Polonii, ale ją szanuję i życze powrotu do ekstraklasy

  1. Byłe miasto wojewódzkie z polecenia jakiegoś byłego aparatczyka komunistycznego – rzeczywiście powód do dumy.
   Dobrze się wpisujecie razem z ległą w historię wspierania przez komunę kosztem innych.
   Swój zawsze znajdzie swojego.

  2. >Ja osobiście nie lubie Polonii

   Jak każdy ignorant a jednocześnie kibic sukcesu. Sukcesu oczywiście na miarę z jednej strony aspiracji a z drugiej możliwości, bo w przypadku sowieckiego CWKS kwestie sportowe są pochodną politycznych i co za tym zawsze szło – finansowych.

 3. Nie znam Ciechanowa, ale prawdopodobnie gość którego zagadnąłeś, krótko tam mieszka. Ludzie w takich małych miasteczkach wiedzą, że są kluby sportowe, bo przez taki klub jak MKS przewija jakiś procent młodzieży, więc każdy ma kolegę który tam gra lub grał. Być może, że nie kojarzył nazwy, bo jak byś mnie zapytał o klub z Ciechanowa to powiedziałbym, że to Mazovia.

Dodaj komentarz