Polonia pamięta – 22.08.1944

Z inicjatywy grupy Ultras Enigma kibice Polonii uczcili pamięć powstańców poległych na naszym stadionie podczas natarcia na Dworzec Gdański.

Kibice uczcili pamięć powstańców
Kibice uczcili pamięć powstańców

Enigma przygotowała transparent o treści „Tu powstańcy krew swą przelali. W patriotyzmie, duchu walki tak nas wychowali”. Transparent został podświetlony białymi ogniami wrocławskimi. Na górze trybuny odpaliliśmy biało-czerwone race, które symbolizowały liczbę poległych żołnierzy.

Warto odnotować, że na gnieździe race odpalił nasz sztab szkoleniowy – Piotrek Dziewicki i Emil Kot.

Dziękujemy wszystkim za przybycie.

CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!

Jeśli nasza inicjatywa przypadła wam do gustu to zachęcamy do wpłat na oprawę meczu z Wkrą. Zostały tylko 2 dni na wpłaty, a potrzebujemy jeszcze ok 1000 zł.

Numer konta do wpłat (z dopiskiem OPRAWA PIERWSZY MECZ): 81249000050000400014542666

Zobacz oficjalny fanpage grupy (link)

Źródło: Ultras Enigma

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “Polonia pamięta – 22.08.1944

  1. Co do oprawy? Wiem fajna sprawa, ale tego się boję ze będą race i…. kara za nie. Obserwratorzy już dziś mówią że bacznie będą się przyglądać. Kara za to napewno by była większa niż wpływy za bilety. Rok temu też za odrawę Nas ukarali.

  2. może właśnie dlatego racowisko zostało zorbione nie w trakcie meczu żeby takich kar nie bylo. na meczu na pewno musimy sie wystrzegac rac i innych niedozwolonych atrybutow(nawet jesli sie z tym nie zgadzamy) zeby nie dawac tym bydlakom z MZPN, PZPN najmniejszych argumentow do jakiegokolwiek ukarania Nas.

Dodaj komentarz