Posted in Kibice

Zbiórka na oprawę na Piasta

Enigma informuje, że na mecz z Piastem Gliwice przygotowujemy oprawę z elementami na cały stadion (zarówno trybuna Główna jak i Kamienna), która poświęcona będzie działalności naszego właściciela. Kwota, którą dysponujemy nie pozwala nam na wykonanie planowanej oprawy. Liczymy na waszą hojność! Nr konta grupy Ultras ENIGMA: 81 2490 0005 0000 4000 1454 2666

Posted in Kibice

Wyjazd do Szczecina (terminy)

Uwaga, uwaga!!! Zapisy na wyjazd do Szczecina (w rozwinięciu publikujemy terminy zapisów). Grupa wyjazdowa prosi, aby nie czekać na ostatnią chwilę, ułatwi im to sprawniejszą organizację wyjazdu.  Continue reading „Wyjazd do Szczecina (terminy)”

Posted in Kibice

Wyjazd do Szczecina. Informacje

Stowarzyszenie Kibiców Polonii Warszawa „K6”, zaprasza na wyjazdowy mecz z Pogonią Szczecin.  Continue reading „Wyjazd do Szczecina. Informacje”

Posted in Kibice

Wyjazd do Kielc. Informacje

Stowarzyszenie Kibiców Polonii Warszawa „K6”,zaprasza na wyjazdowy mecz z Koroną Kielce.  Continue reading „Wyjazd do Kielc. Informacje”

Posted in Kibice Niusy Ogłoszenia

Szymanek o zaległej kasie. Poloniści o reformie. Igwe wraca do Polski…

Grzegorz Popielarz powiedział nam, że udało się Stowarzyszeniu nawiązać kontakt z Ireneuszem Królem. Wkrótce ma dojść do spotkania, które powinno zadecydować o przyszłości „Czarnych Koszul”. Zainteresowani będą rozmawiać „na terenie” aktualnego właściciela naszego klubu. O całej sprawie będziemy informować na bieżąco…  Continue reading „Szymanek o zaległej kasie. Poloniści o reformie. Igwe wraca do Polski…”

Posted in Kibice Niusy

Dezinformacja w szatni. 10 tys. kary za derby. Tablica upamiętniająca Jana Ranieckiego.

Jak informuje Przegląd Sportowy nie przegrane derby stolicy, nie najbliższy mecz z łódzkim Widzewem, a przyszłość klubu w obliczu bankructwa Ideonu była wczoraj tematem numer jeden przy Konwiktorskiej 6.

Continue reading „Dezinformacja w szatni. 10 tys. kary za derby. Tablica upamiętniająca Jana Ranieckiego.”

Posted in Kibice

Oficjalne Oświadczenie SKPW „K6” dotyczące zajść na trybunie „Kamiennej” podczas meczu derbowego

Na wstępie stanowczo dementujemy doniesienia prasowe i innych źródeł, jakoby zamieszanie zostało sprowokowane przekreśloną swastyką na szalikach (bo ta nikomu na trybunach nie przeszkadza).   Continue reading „Oficjalne Oświadczenie SKPW „K6” dotyczące zajść na trybunie „Kamiennej” podczas meczu derbowego”

Posted in Kibice

Derby są nasze!! 30.03 Informacje kibicowskie!!

o meczu z Legią ponad tydzień czasu, ale już dzisiaj przedstawiamy zasady, które będą obowiązywały na trybunie „KAMIENNEJ”, podczas spotkania derbowego.  Continue reading „Derby są nasze!! 30.03 Informacje kibicowskie!!”

Posted in Kibice

Zbiórka na derby potrwa do końca tygodnia!

Zbiórka na oprawę derbową kończy się wraz z końcem tego tygodnia. Dotychczas udało nam się zebrać 6388,22 zł. Zachęcamy wszystkich do wpłat. Nr. konta: 81 2490 0005 0000 4000 1454 2666 (w tytule DERBY).

Źródło: SK „K6”
Posted in Kibice Niusy Transfery

„Piona” i „Todor” zostają, a Król nie płaci … bo umoczył w Rosji? Trening w kinie. Odwołany wyjazd na „Jagę”!

Łukasz Piątek i Alaksandar Todorovski nie chcą już rozwiązywać kontraktów z Polonią Warszawa. Właściciel klubu Ireneusz Król nadal im nie płaci, ale zawodnicy zdecydowali jednak, że na razie zostają w klubie.  Continue reading „„Piona” i „Todor” zostają, a Król nie płaci … bo umoczył w Rosji? Trening w kinie. Odwołany wyjazd na „Jagę”!”

Posted in Kibice Niusy Reprezentacja Transfery

Dziś decyzja w sprawie najdroższych. O problemach Wszołka. Dziś ostatnie zapisy na Białystok

Dziś wyjaśni się przyszłość piłkarzy „Czarnych Koszul”, którzy wnioskują o rozwiązanie kontraktów z winy klubu. Chodzi o Łukasza PiątkaAleksandara Todorovskiego  mogą w środę odejść z Polonii. Mogą, ale nie muszą, bo trwają negocjacje między klubem a reprezentującą piłkarzy mecenas Agatą Wantuch odnośnie porozumienia, dzięki któremu zawodnicy mieliby wycofać wnioski o rozwiązanie kontraktów z winy klubu.  Continue reading „Dziś decyzja w sprawie najdroższych. O problemach Wszołka. Dziś ostatnie zapisy na Białystok”

Posted in Kibice

Ogłoszenia kibicowskie przed Wisłą. Zbiórka na derby. Zapisy na Białystok

Tak jak to było na meczu z Lechią pierwsze 15 minut to czas na wyrażanie „kibicowskiego” zdania o obecnej sytuacji wokół Polonii. Continue reading „Ogłoszenia kibicowskie przed Wisłą. Zbiórka na derby. Zapisy na Białystok”