Posted in Kibice Niusy

Starczewski nadal o Łomiankach. W Raciążu szykują się na Polonię. Stanowisko SK „K6” i KS Łomianki…

Mirosław Starczewski w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej” stwierdził, że wypadki z Łomianek nie są normą na meczach IV ligi. – To przypadek odosobniony. Do Łomianek przyjechała Polonia. Wiadomo o wieloletnim antagonizmie między jej kibicami i kibicami Legii, a ci też tam byli. Nie wiem, jak licznie, bo delegat tego nie opisał. Na materiałach operacyjnych policji widać, że wielu z nich miało klubowe barwy. Od dawna było wiadomo, że do takiej sytuacji może dojść. Polonia miała już kłopot na sparingach w podwarszawskich miejscowościach i zasygnalizowała to. My o tym wiedzieliśmy, policja również, a także organizator. Continue reading „Starczewski nadal o Łomiankach. W Raciążu szykują się na Polonię. Stanowisko SK „K6” i KS Łomianki…”

Posted in Kibice Niusy

O sobotniej wyprawie do Łomianek. Bramki z meczu. Szpaler [video]

Polonijny debiut w IV lidze mimo finału nie będzie zapamiętany pozytywnie. Najpierw fani Legii uniemożliwili rozegranie meczu piłkarzom „Czarnych Koszul”, a następnie policja doprowadziła pod stadionem Polonii do fali bezsensownej agresji.  Continue reading „O sobotniej wyprawie do Łomianek. Bramki z meczu. Szpaler „

Posted in Kibice

Oficjalny komunikat przed meczem z Łomiankami

Garść informacji dotyczących wyjazdu na mecz z KS Łomianki. Informacje oczywiście oficjalne.  Continue reading „Oficjalny komunikat przed meczem z Łomiankami”

Posted in Kibice Niusy

Spotkanie trójstronne. Konferencja już dziś. Wystawa w KR!

Wczoraj odbyło się trójstronne spotkanie MKS-u Polonia, Stowarzyszenia „Polonia Warszawa” i „Wielkiej Polonii”. Celem miało być ostateczne porozumienie w sprawie prowadzenia zespołu w sezonie 2013/14.  Continue reading „Spotkanie trójstronne. Konferencja już dziś. Wystawa w KR!”

Posted in Kibice

Ekspresowe zapisy do Łomianek! Ważne! Musisz tam być!

Ze względu na to, że w trybie szybkim należy opłacić wyjazd do Łomianek (do wtorku!) przeprowadzane będą zapisy dziś i jutro. Dyżury w rozwinięciu newsa! Nie może nas zabraknąć w Łomiankach!!! Continue reading „Ekspresowe zapisy do Łomianek! Ważne! Musisz tam być!”

Posted in Kibice

Zbiórka pieniędzy na pierwszy mecz. Szaliki „cegiełki”

Grupa ULTRAS ENIGMA Przygotowuję oprawę na pierwszy mecz. Jak zwykle liczymy na WASZĄ POMOC, bo bez Was nie damy rady przygotować to co sobie założyliśmy.  Continue reading „Zbiórka pieniędzy na pierwszy mecz. Szaliki „cegiełki””

Posted in Kibice

Zapisy na szalik cegiełkę rozpoczęte

Ogłaszamy zapisy na oficjalne kibicowskie szaliki-cegiełki „Polonia Nigdy Nie Zginie”. Koszt 30 zł, zapisy przelewem na konto, odbiór na pierwszym meczu na Konwiktorskiej. Zysk zostanie przeznaczony na oprawy i inne działania kibicowskie w nadchodzącym sezonie.  Continue reading „Zapisy na szalik cegiełkę rozpoczęte”

Posted in Kibice

Uwaga sprzedaż karnetów czas zacząć!

Polonisto już od najbliższego poniedziałku możesz nabywać karnety na sezon 2013/2014. Karnet upoważnia do wstępu na wszystkie mecze rozgrywane przez Polonię w roli gospodarza na stadionie przy ulicy Konwiktorskiej 6. Pomóż Klubowi i zakup karnet. Koszt karnetu to 250 złotych, płatność przyjmowana tylko gotówką. Karnety można nabyć w godzinach:  Continue reading „Uwaga sprzedaż karnetów czas zacząć!”

Posted in Kibice

Zbiórka na inauguracyjną oprawę. Potrzebne wpłaty!

Grupa ULTRAS ENIGMA rozpoczyna zbiórkę pieniędzy na OPRAWĘ pierwszego meczu u siebie w IV lidze. Chcemy żeby mecze NASZEJ NOWEJ POLONII przypominały te z EKSTRAKLASY zarówno pod względem opraw jak i dopingu. Continue reading „Zbiórka na inauguracyjną oprawę. Potrzebne wpłaty!”

Posted in Kibice

Informacja o możliwości przekazania darowizny

Wielka Polonia informuje, że przyjmowane są darowizny na rzecz odbudowy potęgi sportowej Polonii Warszawa. Każdy darczyńca uzyskuje prawo oglądania meczy przy ulicy Konwiktorskiej 6.   Continue reading „Informacja o możliwości przekazania darowizny”

Posted in Kibice

Komunikacja – deklaracje wsparcia Polonii

W dniu 29 lipca uruchomiliśmy komunikację za pośrednictwem SMS. Skierowana była ona do ludzi, którzy złożyli deklarację finansowego wsparcia odbudowy Klubu Sportowego Polonia Warszawa. Mamy nadzieję utrzymywać tą akcję cyklicznie. Na początku każdego miesiąca Kibic, który zadeklarował wsparcie może spodziewać się SMS-a przypominającego. Idzie on do całej bazy także proszę nie traktować tego na zasadzie windykacji.  Continue reading „Komunikacja – deklaracje wsparcia Polonii”

Posted in Kibice

Zbiórka na oprawę pierwszego meczu domowego!

Grupa ULTRAS ENIGMA rozpoczyna zbiórkę pieniędzy na OPRAWĘ pierwszego meczu u siebie w IV lidze. Chcemy żeby mecze NASZEJ NOWEJ POLONII przypominały te z EKSTRAKLASY zarówno pod względem opraw jak i dopingu. Na pierwszym meczu planujemy wykonać dwie oprawy (jedna poświęcona Polonii, oraz jak co roku Powstaniu Warszawskiemu). NUMER KONTA DO WPŁAT (z dopiskiem OPRAWA PIERWSZY MECZ): 81 2490 0005 0000 4000 1454 2666 LICZYMY NA WASZĄ HOJNOŚĆ!