Informacje przed meczem z Naprzodem. Wyjazd do Ciechanowa. Stokowiec o nowej Polonii…

W najbliższą środę (4 września) drużynę seniorów MKS Polonia Warszawa czeka kolejny mecz w ramach rozgrywek IV ligi mazowieckiej (grupy północnej). Podopieczni Piotra Dziewickiego zmierzą się na własnym stadionie z Naprzodem Skórzec.

Przedsprzedaż biletów na to spotkanie rozpocznie się w poniedziałek. Tego dnia kasa biletowa będzie czynna w godzinach 17-20. We wtorek po zakup wejściówek zapraszamy natomiast w godzinach 16-20, a w środę, w dniu meczu – od godziny 12 do końca pierwszej połowy. Równocześnie będziemy prowadzili sprzedaż biletów na kolejny mecz domowy, z Amatorem Maszewo, który odbędzie się 15 września (niedziela) o godzinie 12. Przypominamy, że do nabycia biletu niezbędne jest posiadanie Karty Kibica lub dokumentu tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport, legitymacja szkolna w przypadku niepełnoletnich).

Uwaga! Podczas meczu z Naprzodem do użytku będzie przeznaczona jedynie Trybuna Główna.

Do dyspozycji kibiców – podobnie jak przy okazji meczów z Wkrą Żuromin i Wisłą II Płock – będzie ogródek piwny usytuowany na dziedzińcu przed budynkiem klubowym oraz strefa małego kibica, w której będą Państwo mogli pozostawić swoje pociechy pod opieką wyszkolonej kadry. Strefa ta będzie mieściła się w hali koszykarskiej (poniżej zdjęcie z ostatniego meczu).

Dziś o godz. 14 na stadionie przy Konwiktorskiej odbędą się pokazowe zajęcia piłkarzy „Czarnych Koszul” z reprezentacją Polski w rugby. Piętnastu piłkarzy „Czarnych Koszul” stanie naprzeciw piętnastoosobowej drużynie rugbistów. Jedni i drudzy będą mieli okazję sprawdzić się w konkurencjach związanych ze sportem uprawianym przez „przeciwników”. W ten oto sposób na boisku będziemy mogli zobaczyć m.in. młyn w wykonaniu podopiecznych Piotra Dziewickiego, czy zawodników rugby kopiących okrągłą piłkę – czytamy na oficjalnym facebookowym profilu Polonii.

Kibiców, którzy nie mogą przybyć na środowy mecz Polonii z Naprzodem Skórzec (godz. 19:00), zachęcamy do zamówienia relacji SMS z tego spotkania. Dochód z serwisu zasili podopieczną kibiców Polonii w warszawskim ZOO, czarną jaguarzycę Beatę.

Serwis dostępny jest w dwóch taryfach:

  • Jeśli chcesz otrzymać 3 SMS-owe meldunki z meczu piłkarzy Polonii z Naprzodem, wyślij SMS o treści MECZ.0409 na nr 72480. Koszt usługi to 2,46 zł. Serwis obejmuje 3 SMS-y w trakcie spotkania.
  • Jeśli chcesz otrzymać 1 SMS-owy meldunek po meczu piłkarzy Polonii z Naprzodem, wyślij SMS o treści MECZ.0409 na nr 71480. Koszt usługi to 1,23 zł. Serwis obejmuje wysłanie 1 SMS-a z wynikiem spotkania.

Relacja będzie miała charakter testowy, dlatego mogą wystąpić opóźnienia w wysyłaniu sms-ów. Z góry przepraszamy. Regulamin serwisu na stronie Emerytów.

Uwaga, uwaga !!! MKS Ciechanów – Polonia Warszawa, 07.09 godzina 16.00. Zapraszamy wszystkich kibiców „Czarna Koszula” na kolejny mecz wyjazdowy do Ciechanowa. Koszt wyjazdu (transport + wejście na mecz) to 35 zł. Można zapisać kilka osób (do zapisu potrzebne jest imię, nazwisko i PESEL) zapisać się można:

  • wtorek 17.30 – 19.30
  • na K6 – w środę przed meczem, jak i w przerwie na Trybunie Głównej (będzie miejsce oznaczone do zapisów)
  • czwartek
  • piątek 17.30 – 19.30

Na K6 zbiórka w dniu wyjazdu o godz. 13.00 Przekazywać informację znajomym !!! Z nami Polonia nigdy nie zginie, dlatego ważna jest nasza obecność czy na stadionie, czy pod nim. Nasze miejsce jest tego dnia w Ciechanowie. Nieważne jak, nieważne gdzie, moja Polonio kocham Cię!

Łukasz Smolarow i Piotr Stokowiec
Łukasz Smolarow i Piotr Stokowiec (fot. Zbigniew Luchciński / ksppolonia.pl)

Piotr Stokowiec odwiedził wczoraj „Czarną Koszulę”. – Nie będzie tak łatwo jak myśleliście. Wszyscy są i będą przeciwko Wam. Każda drużyna będzie chciała Wam udowodnić że jest lepsza. Gospodarzom będą pomagały nawet ściany. Awansujecie, ale przydadzą się jeszcze trzej, czterej wyjadacze. Życzę Wam wszystkiego naj!! – powiedział były trener Polonii.

Selekcjoner reprezentacji Polski Waldemar Fornalik powołał dodatkowo do kadry narodowej na mecze z Czarnogórą i San Marino Artura Sobiecha z Hannoveru 96. Były napastnik Ruchu Chorzów i Polonii Warszawa zastąpi w reprezentacji Jakuba Koseckiego, którego udział w najbliższych meczach jest wykluczony z powodu kontuzji.

Decyzję selekcjonera krytykuje portal Weszło! – (…) najpierw powołał do kadry kontuzjowanego Arkadiusza Milika i chociaż o urazie tego gracza wiedzieli już wszyscy w Polsce (będzie się leczył ok. 7 tygodni), to trzymał go do końca na liście wezwanych. I kiedy już wszyscy mówili „Waldek, nie wygłupiaj się, Milik nie może zagrać”, to powołał… Artura Sobiecha. Też kontuzjowanego. – W klubie przechodzę zabiegi. Stawię się na badaniach u lekarza kadry w Warce, a na drugi dzień wracam do Hannoveru dalej się leczyć – mówi Sobiech.

Pytanie, kogo tym razem powinien powołać Fornalik. Polecamy Łukasza Teodorczyka, który odniósł kontuzję w spotkaniu z Zawiszą, a kiedy i on powie, że przyjechać nie może – to Macieja Korzyma z Korony Kielce. To naprawdę smutne, kiedy o stanie zdrowia reprezentantów więcej wiedzą dziennikarze niż sam selekcjoner (przy okazji, drogi trenerze, obecność Damiena Perquisa na liście rezerwowej też bezsensowna – kontuzjowany).

Źródło: własne / Emeriten Gang / Czarna Koszula / Weszło! / PZPN / Polonia Warszawa

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

4 thoughts on “Informacje przed meczem z Naprzodem. Wyjazd do Ciechanowa. Stokowiec o nowej Polonii…

Dodaj komentarz