Kategoria: Kibice

Wszyscy do Płocka!
Wiosna dla Polonii Warszawa zaczyna się za tydzień! Jedziemy do Płocka. Trzeba jechać Poloniści! Drużyna musi czuć nasze wsparcie. Wygramy ten mecz razem z nimi! Oto ogłoszenie wyjazdowe Stowarzyszenia K6: Continue reading „Wszyscy do Płocka!” →
Wszyscy do Płocka! Informacje o jutrzejszym meczu
Już jutro ostatni mecz u siebie w tej rundzie. O godzinie 18.00 wszyscy widzimy się na K6. Jako że pogoda nie rozpieszcza ULTRAS ENIGMA przełożyła zaprezentowanie zrobionej już oprawy na runde jesienną. Continue reading „Wszyscy do Płocka! Informacje o jutrzejszym meczu” →
Pala i Reginis o Strzałkowskim. Wyjazd do Płocka. Młodzież na reprezentację
Po raz kolejny „Gazeta Wyborcza” bierze pod lupę Michała Strzałkowskiego. Dziennik zastanawia się czy dobra dyspozycja przy Konwiktorskiej okaże się dla niego przepustką do gry na poziomie jeszcze wyższym od tego, na którym występował pół roku temu? Continue reading „Pala i Reginis o Strzałkowskim. Wyjazd do Płocka. Młodzież na reprezentację” →
Prasa o Ostrołęce. Chcą zlikwidować grób ikony Polonii! 30 rocznica meczu z Gwardią Szczytno
Przed ostatnim październikowym meczem polonistów „Gazeta Wyborcza” wspomina mecz z Narwią Ostrołęką. Przed sobotnim spotkaniem Narew Ostrołęka – Polonia Warszawa, tuż przed pierwszym gwizdkiem sędziego, na boisko wbiegła grupa chuliganów. Po reakcji ochroniarzy uciekli tam, skąd przybiegli – czytamy w dzienniku. Continue reading „Prasa o Ostrołęce. Chcą zlikwidować grób ikony Polonii! 30 rocznica meczu z Gwardią Szczytno” →
Zdobądź unikatową koszulkę Jacka Komalskiego!
Informujemy, że już niedługo zakończy się aukcja koszulki Jacka Kosmalskiego, w której strzelił pierwszą bramkę w IV lidze.
Całkowity zysk wesprze akcje kibicowskie – aukcja (link)
Zbiórka na oprawy i renowację flagi „Duma Stolicy”
Grupa ULTRAS ENIGMA rozpoczyna zbiórkę pieniędzy na DWIE ostatnie oprawy w tej rundzie, oraz RENOWACJĘ flagi DUMA STOLICY, która od dłuższego czasu nie wisi na naszym stadionie. Continue reading „Zbiórka na oprawy i renowację flagi „Duma Stolicy”” →
Wyjazd do Gąbina
Zapraszamy wszystkich kibiców „Czarnych Koszul” na kolejny mecz wyjazdowy, który odbędzie się w sobotę 12 października o 15:30 w Gąbinie. Koszt wyjazdu do Gąbina wynosi 50 zł !!! Continue reading „Wyjazd do Gąbina” →
Ogłoszenia kibicowskie przed meczem z Mazurem Gostynin! Transmisja z K6
Przypominamy, że tak, jak na poprzednich spotkaniach zamknięta będzie trybuna „Kamienna”, młyn będzie na trybunie Głównej, sektor C2 i C3. Prosimy o kupowanie biletów wcześniej, aby uniknąć kolejki przed samym meczem. Continue reading „Ogłoszenia kibicowskie przed meczem z Mazurem Gostynin! Transmisja z K6” →
Polonia zagra dziś z Józefovią. Kibice uczcili 85 rocznicę otwarcia stadionu!
We wtorek o godzinie 15.30 na bocznym boisku stadionu przy Konwiktorskiej juniorzy „Czarnych Koszul” w IV rundzie Pucharu Polski podejmą UKS Łady. Trzy godziny później odbędzie się mecz pierwszej drużyny z Józefovią. Continue reading „Polonia zagra dziś z Józefovią. Kibice uczcili 85 rocznicę otwarcia stadionu!” →
O przyszłości Polonii. Sikorski znalazł sobie klub
W poniedziałek 23 września odbyło się spotkanie robocze dotyczące przyszłości piłkarskiej Polonii Warszawa. Wzięli w nim udział przedstawiciele Stowarzyszenia KS Polonia Warszawa oraz Wielkiej Polonii. Continue reading „O przyszłości Polonii. Sikorski znalazł sobie klub” →
Wszyscy do Mławy
Stowarzyszenia kibiców „K6” zaprasza na wyjazd na mecz z Mławianką. Głodny przygód i zabawy wsiadaj w pociąg, jedź do Mławy!!! Wszyscy do Mławy!!! Continue reading „Wszyscy do Mławy” →
Zapisy na wyjazd do Mławy
Stowarzyszenie kibiców „K6” zaprasza wszystkich fanów „Czarnych Koszul” na mecz wyjazdowy z Mławianką Mława, który odbędzie się 28 września o godz. 16:00. Continue reading „Zapisy na wyjazd do Mławy” →
Poloniści | Wielka Polonia Warszawa Online | Konwiktorska 6 | KSP | Warszawska Ferajna | Polonia 1911

1 kolejka
1/2 finału baraży

