Informacje kibicowskie przed meczem z Łomiankami. Wyjazd do Żuromina

Już dzisiaj rozegramy pierwszy mecz u siebie w rundzie wiosennej. Każde ze spotkań do końca sezonu będzie niezwykle ważne, dlatego od 1 do 90 minuty dajemy z siebie 100% w dopingu dla naszej drużyny. 

DLA PRZYPOMNIENIA RÓWNIEŻ PUNKTY Z REGULAMINU TRYBUNY (ŻEBY BYŁO JASNE !!!):

  1. Każdy kto przebywa w młynie jest zobowiązany do bezwzględnego wykonywania poleceń gniazdowego. Gniazdowy rozpoczyna doping, nie ma zarzucania z tłumu.
  2. Do młyna wchodzimy tylko na czarno.

ULTRAS ENIGMA prowadzić będzie zbiórkę pieniędzy na przygotowanie opraw w tej rundzie.

K6 on tour
K6 on tour

Na meczu w korytarzu na trybunę C odbędą się zapisy na wyjazd do Żuromina (informacje wyjazdowe jutro), oraz zwroty za bilet (Wyszków) – TYLKO W CZASIE PRZERWY !!!

Ważna informacja dla każdej osoby, która była na wyjeździe do Wyszkowa, przy stoliku gdzie odbywają się zapisy będą leżały wzory pisma(zażalenia odnośnie Wyszkowa), więcej informacji na meczu.

WSZYSCY NA MECZ !!! WSZYSCY DO ŻUROMINA !!! ULTRAS ENIGMA zaprasza na kolejny mecz wyjazdowy.

Mecz odbędzie się w weekend 30.03.2014 o godzinie 15.30

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!! ZAPISY TYLKO DO PONIEDZIAŁKU!!!

Całkowity koszt: 60 zł (bilet + transport + koszty organizacyjne). Nie ma możliwości kupienia samego biletu.

Rywalizacja dzielnic na wyjeździe ciąg dalszy: Wyniki rywalizacji z Wyszkowa podamy jutro po meczu, zaś na meczu z Żurominem dzielnice walczą o wygranie nagrody po całej rundzie (z dzielnicy której przez całą rundę pojedzie najwięcej osób wygrywa wyjazdową flagę dzielnicową).

Zapisy:

  • jutro na meczu z Łomiankami
  • w poniedziałek od 17 do 19.
  • internetowych zapisów nie będzie

POLONIA NIGDY NIE ZGINIE !

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “Informacje kibicowskie przed meczem z Łomiankami. Wyjazd do Żuromina

  1. Nie wiem kto zarządza kiblami niebieskimi ale to koszmar jakiś, mało się nie zrzygałem w srodku i druga sprawa czemu parking pod kasami jest zupełnie pusty, nie lepiej byłoby brać parę złoty od ludzi i wpuszczać tam samochody ??

Dodaj komentarz