Kategoria: Kibice

W takich koszulkach Polonia zagra z Avią. Można je już nabyć!
Koszulki retro są już w trakcie produkcji, ale jeszcze do końca tygodnia jest możliwość kupna własnego egzemplarza! Continue reading „W takich koszulkach Polonia zagra z Avią. Można je już nabyć!” →
Wyjazd do Nowego Sącza. Informacje o meczu z Avią
8 marca o godz. 16.00 nasi bracia z Nowego Sącza rozegrają mecz z GKS-em Katowice. Na ten mecz będzie zorganizowany wyjazd kibiców Polonii. Koszt wyjazdu (przejazd autokarem, bilet na mecz i gadżet jakiego jeszcze nie było) to 105 PLN. Continue reading „Wyjazd do Nowego Sącza. Informacje o meczu z Avią” →
Dziewicki pożegnał trzech. Powita Klepczyńskiego? Zbiórka na kibiców w potrzebie
Dziś na stronie oficjalnej Piotr Dziewicki poinformował o ruchach kadrowych w Polonii. Z zespołu odejdzie kolejnych trzech piłkarzy: Daniel Grala, Rafał Linka i Gerry Madden. Continue reading „Dziewicki pożegnał trzech. Powita Klepczyńskiego? Zbiórka na kibiców w potrzebie” →
Ligienza porównuje Polonię do Wisły Kraków. Ostatnie zapisy na koszulki retro!
Adrian Ligienza w rozmowie ze stroną oficjalną opowiedział o swojej dotychczasowej karierze oraz o tym co oznacza dla niego angaż do „Czarnych Koszul”. Continue reading „Ligienza porównuje Polonię do Wisły Kraków. Ostatnie zapisy na koszulki retro!” →
Zapisy na mecz Sandecja – GieKSa
8/9 marca nasi bracia z Nowego Sącza rozegrają mecz z GKS-em Katowice. Na ten mecz będzie zorganizowany wyjazd kibiców Polonii. Continue reading „Zapisy na mecz Sandecja – GieKSa” →
Wszyscy na kosza! Wspomnienia z 2013 roku
W Sobotę o godzinie 18:00 Polonia gra w kosza na Konwiktorskiej. Najwyższy czas zebrać się jak za dawnych czasów na balkonie i wspomóc koszykarzy głośnym dopingiem!!! W SOBOTĘ GODZ. 18 WSZYSCY NA K6!!!! Continue reading „Wszyscy na kosza! Wspomnienia z 2013 roku” →
Koszulki retro Polonii Warszawa
Kup koszulkę retro z 1911. Wspomóż pierwszą drużynę w walce o awans i grupę ULTRAS ENIGMA, która będzie obchodzić 10 lecie istnienia. Continue reading „Koszulki retro Polonii Warszawa” →
Pasy z Krakowa Polonii druga połowa
Stowarzyszenie kibiców Polonii Warszawa „K6” informuje, że jutro jest ostatni dzień zapisów na mecz Cracovia – Legia. Dyżur na K6 w godzinach 17:30 – 19:00. Dziś kibice „Pasów” podczas swojego meczu z Zagłębiem Lubin przypomnieli, że nadal o nas pamiętają. Wesprzyjmy ich licznie!
Źródło: SK „K6”
Ogłoszenia Enigmy
Grupa „Ultras Enigma” zaprasza na swoje konto na Allegro. Znajdziecie tam mnóstwo unikalnych szalików i koszulek (link tutaj). Continue reading „Ogłoszenia Enigmy” →
Zapisy na Legia – Pasy
Stowarzyszenie kibiców Polonii Warszawa „K6” przypomina o zapisach na mecz Legia – Cracovia. W rozwinięciu szczegóły… Continue reading „Zapisy na Legia – Pasy” →
Zapisy na mecz Legia – Cracovia
Stowarzyszenie „K6” zaprasza na mecz Legia – Cracovia, który odbędzie się w niedzielę 15 grudnia o godzinie 18.00. Zbiórka na K6 (godzinę podamy w późniejszym terminie). Continue reading „Zapisy na mecz Legia – Cracovia” →
Mikołaj w Domu Małego Dziecka 2013
Wzorem lat ubiegłych Redakcja i Stowarzyszenie Wielka Polonia, we współpracy z Kibice Razem Polonia Warszawa, Polonijnymi Patriotami i grupą Emeriten Gang oraz Pubem Czarna Koszula, organizuje zbiórkę pieniędzy oraz darów dla podopiecznych Domu Małego Dziecka nr 16 przy ulicy Międzyparkowej. Wspólnie możemy ofiarować uśmiech dzieciom, które nie ze swej winy znalazły się w ciężkiej sytuacji. Continue reading „Mikołaj w Domu Małego Dziecka 2013” →
Poloniści | Wielka Polonia Warszawa Online | Konwiktorska 6 | KSP | Warszawska Ferajna | Polonia 1911

1 kolejka
1/2 finału baraży

