Kucz w Manchestrze United? Kibice przeciwni zakupowi licencji

Mecz Walia – Polska reprezentacji do lat 15. Biało-czerwoni wygrywają 3:1. Na trybunach skauci Stoke, Fulham i… Manchesteru United. Wszyscy przyjechali oglądać młodego bramkarza Polonii Warszawa Tomasza Kucza. Szef rekrutacji do akademii „Czerwonych Diabłów” Derek Lengley powiedział po marcowym spotkaniu: chcemy go u siebie.

Tomasz Kucz
Tomasz Kucz (fot. Jakub Chojecki)

To młody chło­pak, ale ma pa­pie­ry na gra­nie. Bez wąt­pie­nia nie­prze­cięt­ny ta­lent, ale wielu już ta­kich było, a potem gdzieś się to roz­my­wa­ło. W jego przy­pad­ku może być ina­czej, bo pre­zen­tu­je cechy, które mogą mu tylko pomóc. Przede wszyst­kim wie, czego chce, cięż­ko pra­cu­je, ma w sobie pasję i jest silny psy­chicz­nie – mówi „Faktowi” jego tre­ner z kadry U-15 Bar­tło­miej Zalew­ski. Selekcjoner nie chce go na razie porównywać do Wojciecha Szczęsnego. Jego zdaniem przed Kuczem jeszcze sporo pracy.

Ofert mamy naprawdę bardzo dużo. Jest spore zamieszanie wokół Tomka. Decyzji o jego wyjeździe jeszcze nie podjęliśmy. Na razie najważniejsze, aby skończył szkołę – deklaruje w „Fakcie” ojciec zawodnika, Andrzej Kucz.

W marcu zakończyło się pierwsze tak obszerne badanie społeczności sympatyków Polonii. Dzięki niemu wiemy o wiele więcej o … nas samych. Więcej informacji na stronie Stowarzyszenia „Wielka Polonia” (link).

Kibiców, którzy nie mogą przybyć na sobotni mecz Polonii z Naprzodem Skórzec (godz. 14:00), zachęcamy do zamówienia relacji SMS z tego spotkania. Dochód z serwisu zasili podopieczną kibiców Polonii w warszawskim ZOO, czarną jaguarzycę Beatę. Serwis dostępny jest w dwóch taryfach.

 • Jeśli chcesz otrzymać 3 SMS-owe meldunki z meczu piłkarzy Polonii z Naprzodem Skórzec, wyślij SMS o treści MECZ.1204 na nr 72480. Koszt usługi to 2,46 zł. Serwis obejmuje 3 SMS-y w trakcie spotkania.
 • Jeśli chcesz otrzymać 1 SMS-owy meldunek po meczu piłkarzy Polonii z Naprzodem Skórzec, wyślij SMS o treści MECZ. 1204 na nr 71480. Koszt usługi to 1,23 zł. Serwis obejmuje wysłanie 1 SMS-a z wynikiem spotkania.

Adrian Mierzejewski zdobył gola z rzutu karnego dla Trabzonsporu w wygranym 3-0 (1-0) spotkaniu 28. kolejki tureckiej Spor Toto Süper Lig z Gençlerbirliği SK. Reprezentant Polski w 69. minucie został zmieniony przez Yusufa Erdoğana. Było to trzecie trafienie Polaka w obecnym sezonie.

Źródło: własne / Fakt / 90minut.pl / Wielka Polonia / Emeriten Gang

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

12 thoughts on “Kucz w Manchestrze United? Kibice przeciwni zakupowi licencji

 1. Ja w nawiązaniu do relacji z meczów – Czy jest szansa, żeby już teraz zamówić relację sms również na dwa kolejne mecze (z Ciechanowem i Amatorem)? Byłoby super. Wyjeżdżam z mega ograniczonym dostępem do netu i nie obejrzę aż trzech meczów! 🙁
  :sztandar:

  1. MECZ.1204 na nr 72480 – to najważniejsza część…

   Strona Amatora mówi (link):
   Polonia Warszawa 26.04 (sobota) godz.11:00 – dom ???

 2. Na stronie Amatora…..26. 04. (sobota) godz 11:00, ale przy wyrazie dom ??? (tak 3 razy ten znak).
  Może kolejni co wolą u Nas zagrac?……poczuć te boisko znowu, swiatła, doping mocny, i?….te brawa!!!. TAK po tych brawach Naszych, odebrali w następnym meczu komplet punktów naszemu rywalowi z Wyszkowa:). Jako jedyna drużyna do tej pory 😉 i myslę że przywitały by ich brawa już przed meczem :klask: :klask: :klask:
  ….wiem,wiem to tylko myśli moje a czas pokaże….

 3. Kwikster: Si, domyślam się jaka będzie treść smsa na Ciechanów i Amatora 😀

  Fajnie jakby zdecydowali się u nas! Szkoda, że nie 27-go… Idealnie po powrocie z wyjazdu byłby meczyk 😛 No nic, zamówię też na Amatora na 26-go. Fajnie, że chociaż są te relacje sms :klask:
  :sztandar:

 4. @Asterix, czuję się poniekąd wywołany do tablicy, bo sporo o Litunie pisałem. Swoich ówczesnych wpisów nie odwołuję, bo nie pisałem, czy jest lepszy, czy nie, tylko, że sposób rozstania był ze strony sztabu delikatnie rzecz ujmując nieładny i tu się nic nie zmieniło i zapewne nie zmieni.
  To, że mu nie idzie w Bugu, nie jest dowodem, że by mu nie szło w Polonii. Bug gra inną piłkę, Nazar sporo przeszedł w związku ze stylem rozstania, to na pewno nie pozostaje bez wpływu na formę.
  Absolutnie nie podzielam Twojego Schadenfreude, aczkolwiek cieszy mnie, że nam idzie dobrze, a Bugowi nie. Oby tak dalej!

Dodaj komentarz