Posted in Mecze

Polonia przegrywa i spada do III ligi

Niestety w ostatniej kolejce nie było cudu. Rozwój wygrał swój mecz, a Polonia przegrała z Rakowem. Oznacza to, że Polonia zakończyła sezon na 15 miejscu w lidze (zremisowała Kotwica) i spadła do III ligi. „Czarne Koszule” mogą zostać uratowane tylko przez problemy licencyjne innego klubu.

Continue reading „Polonia przegrywa i spada do III ligi”

Posted in Mecze

Remis w Kołobrzegu

Nie udało się wygrać polonistom w Kołobrzegu. Co prawda mecz rozpoczął się świetnie dla warszawian, już w 5 minucie strzelili bramkę, ale od 30 minuty inicjatywę przejęli gospodarze. W 56 minucie Kotwica wyszła na prowadzenie, na szczęście Polonia wyrównała w doliczonym czasie gry.
Continue reading „Remis w Kołobrzegu”

Posted in Mecze

Cenne zwycięstwo

Zgodnie z planem Polonia wygrała drugi mecz z rzędu. Dzisiaj poloniści byli zdecydowanie lepsi od Olimpii Zambrów i zasłużenie pokonali przeciwnika 2:1. Rywale byli bezradni w ofensywie i mogli przegrać znacznie wyżej. Polonia pozostaje w grze o utrzymanie.
Continue reading „Cenne zwycięstwo”

Posted in Mecze

Polonia nie odpuszcza w Stargardzie

W meczu ostatniej szansy Polonia zmierzyła się w Stargardzie z drużyną Błękitnych. Pewne zwycięstwo pozwala polonistom zachować teoretyczne szanse na utrzymanie w 2 lidze. Continue reading „Polonia nie odpuszcza w Stargardzie”

Posted in Mecze

Tylko remis w Warszawie

Niestety mecz Polonii z Rozwojem zakończył się wielkim rozczarowaniem. Polonia zagrała bardzo słabą pierwszą połowę, ale w drugiej była zdecydowanie lepsza i zasłużenie prowadziła. Niestety w końcówce „Czarne Koszule” cofnęły się zbyt głęboko, co wykorzystali katowiczanie, strzelając w ostatniej akcji bramkę wyrównującą.
Continue reading „Tylko remis w Warszawie”

Posted in Mecze

Porażka w Niepołomicach

Niestety nie udała się wyprawa polonistów do Niepołomic. Pierwsza połowa mogła jednak dawać nadzieję na dobry wynik. Po 45 minutach poloniści prowadzili 1:0, grając całą połowę, jak równy z równym. Drugie 45 minut to już przewaga rywali, którzy strzelili 3 bramki, przy tylko jednej warszawian. Mecz zakończył się wynikiem 3:2.
Continue reading „Porażka w Niepołomicach”

Posted in Mecze

Wysokie zwycięstwo Polonii nad Radomiakiem

Po 7 meczach bez zwycięstw Polonia nareszcie wygrała i to w jakim stylu! „Czarne Koszule” zdeklasowały dzisiaj 4 drużynę II ligi – Radomiaka Radom. Polonia od początku wyglądała dużo lepiej i zasłużenie zwyciężyła 4:1. Niewątpliwe warszawiakom pomogła czerwona kartka dla rywala pod koniec pierwszej połowy.
Continue reading „Wysokie zwycięstwo Polonii nad Radomiakiem”

Posted in Mecze

Porażka w Tarnobrzegu

Niestety nie udało się Polonii sprawić niespodzianki w Tarnobrzegu. Nasza drużyna przegrała 1:0 z tamtejszą Siarką. W pierwszej połowie meczu gospodarze byli drużyną dużo lepszą i mogli strzelić więcej niż jedną bramkę, nie wykorzystali też rzutu wolnego. W drugiej połowie lepsze wrażenie sprawiała Polonia, ale nie przełożyło się na to zdobycz bramkową. Continue reading „Porażka w Tarnobrzegu”

Posted in Mecze

Szczęśliwy remis w Rybniku

W dniu dzisiejszym poloniści walczyli w meczu o przysłowiowe „6 punktów” z drużyną ROW-u 1964 Rybnik. Mecz zakończył się szczęśliwym bramkowym remisem. Jednak z przebiegu spotkania to gospodarze byli dużo bliżsi osiągnięcia korzystnego rezultatu. Continue reading „Szczęśliwy remis w Rybniku”

Posted in Mecze

Bezbramkowy remis w Legionowie

Wyjazdowy mecz Polonii z Legionovią zakończył się wynikiem 0:0. Rezultat ten jest sprawiedliwy. Obie drużyny nie zagrały najlepiej, przez cały mecz bramkarze byli właściwie bezrobotni. Trochę groźniej w ofensywie wyglądali gospodarze, ale dzisiaj obrońcy „Czarnych Koszul” grali bardzo pewnie i nie popełniali głupich błędów. Spotkanie stało na dosyć niskim poziomie, dominowała walka w środku pola, bardzo często brakowało na boisku dokładności.

Continue reading „Bezbramkowy remis w Legionowie”

Posted in Mecze

Porażka z Gryfem

Niestety nie udał się debiut Wojciecha Szymanka w roli pierwszego trenera. Polonia przegrała 3:1 na własnym boisku z Gryfem Wejherowem. Choć Polonia w pierwszej połowie grał nieźle, w drugiej nasi zawodnicy wyglądali już słabo. Dodatkowo Krystian Pieczara nie wykorzystał karnego.

Continue reading „Porażka z Gryfem”

Posted in Mecze

Zasłużona porażka w Bełchatowie

Polonia przegrała drugi mecz wiosną. Nasza drużyna okazała się dzisiaj słabsza od GKS-u Bełchatów. Rywale zasłużyli na wygraną, przez 90 minut stworzyli sobie wiele świetnych okazji na bramkę. Polonia natomiast była bezradna w ofensywie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla rywali. Po porażce „Czarne Koszule” znów spadły do strefy spadkowej.
Continue reading „Zasłużona porażka w Bełchatowie”