Wysoka wygrana na wyjeździe

Bardzo udana była dla Polonii środowa kolejka. „Czarne Koszule” bez problemu poradziły sobie z beniaminkiem – Turem Bielsk Podlaskim, wygrywając aż 4:0. Trzy bramki dla naszego zespołu padły już w pierwszej połowie. Dla polonistów było to drugie wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie, ponownie bez straty bramki.

23 sierpnia 2017, Bielsk Podlaski
Tur Bielsk Podlaski – Polonia Warszawa 0:4 (0:3)
bramki:
Zembrowski 28, Marczak 31, Radecki (sam.) 37, Chałas 58

Polonia: Mateusz Tobjasz – Marcin Bochenek, Rafał Zembrowski, Daniel Choroś, Piotr Maślanka – Mateusz Małek (79. Patryk Zych), Michał Oświęcimka (46. Tomasz Chałas), Mariusz Marczak (62. Mariusz Wierzbowski), Marcin Gawron, Marcin Kluska – Bartosz Wiśniewski (68. Przemysław Szabat)

Sędzia: Rafał Michalak (Skierniewice)

Źródło: kspolonia.pl

5 thoughts on “Wysoka wygrana na wyjeździe

1. Na zmianę wszedł też Wierzbowski. Tylko wszedł za kogo ? Oświęcimka zmieniony w połowie – oby nie kontuzja. Gawron więc zgrał II połowę na defmindzie ? Na wątłego Tura to wystarczyło, na lepszych już może nie.
    Ale generalnie: GRATULACJE !!!!

2. Mam nadzieję, że zmiana Chałasa za Oświęcimkę była spowodowana taktyką a nie urazem. Trener Chrobak widząc naszą dominację postanowił zdjąć def mida i wpuścić napastnika z prawdziwego zdarzenia. To myślenie życzeniowe, ale jeśli w sobotę Oświęcimka zagra to znaczy, że mam rację.

3. Zmiana Oświęcimki niepokoi, mnie cieszy bramka Chałasa , wejście Wierzbowskiego i Zycha (kiedy młodzi mają sie ogrywać jak nie wtedy kiedy wynik jest pewny ?). Teraz pomyślcie – gdybyśmy wygrali z Drwęcą byłoby 3cie miejsce i niezłe perspektywy. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że po meczach z Lechią, Legła II czy Widzewem zdobycze punktowe będą średnie ale teraz musimy wygrywać ile sie da żeby w meczach z silniejszym rywalem grać nie na musie ale na spokoju mentalnym. UWażam, że 6 miejsce byłoby odzwierciedleniem naszej aktualnej sytuacji sportowo – kadrowej. Reszta w ręku działaczy – uzdrowić (zrównoważyć ) finanse. Kibice się znowu pojawią. OBy to nie było zbyt życzeniowe myślenie.