Posted in Mecze

Tylko remis z Wartą

Polonia tylko zremisowała z Wartą Poznań. Choć nasza drużyna grała całą drugą połowę z przewagą jednego zawodnika, „Czarne Koszule” nie zdołały wygrać. Poznaniacy bramkę zdobyli w pierwszej połowie, a poloniści w drugiej. Dodatkowo nasza drużyna nie wykorzystała rzutu karnego w pierwszej połowie.
Continue reading „Tylko remis z Wartą”

Posted in Mecze

Polonia zasłużenie przegrywa w Elblągu i wraca do strefy spadkowej

Polonia przegrała 2:1 w Elblągu z tamtejszą Olimpią. Z przebiegu meczu wynik ten jest sprawiedliwy. Olimpia była drużyną lepszą, potrafiła utrzymywać się przy piłce i nie miała problemu z rozgrywaniem składnych akcji. Polonia przez cały mecz oddała jeden celny strzał (prawdopodobnie), po rzucie karnym, który został zamieniony na bramkę. Porażka zepchnęła naszą drużynę do strefy spadkowej.

Continue reading „Polonia zasłużenie przegrywa w Elblągu i wraca do strefy spadkowej”

Posted in Mecze

Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo

Polonia Warszawa wreszcie odniosła pierwsze zwycięstwo, grając w delegacji. Dzisiaj nasi zawodnicy pokonali 1:0 Stal Stalowa Wola. Jedyna bramka padła w pierwszej połowie, w której Polonia była lepsza od przeciwnika. W drugiej części „Czarne Koszule” skupiły się na obronie i właściwie nie zagrażały rywalowi.
Continue reading „Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo”

Posted in Mecze

Grad bramek na Konwiktorskiej, ale Polonia przegrywa

Ostatni mecz Polonii w tym roku był zdecydowanie najbardziej emocjonującym spotkaniem naszej drużyny w II lidze. Choć „Czarne Koszule” przegrywały 2:0 i grały w 10, doprowadziły do remisu. Potem jednak Polonia zmarnowała kilka dogodnych sytuacji i w efekcie przegrała 4:3. Mimo tego, gra Polonii w 2 połowie mogła się podobać.
Continue reading „Grad bramek na Konwiktorskiej, ale Polonia przegrywa”

Posted in Mecze

Nadal bez zwycięstwa na wyjeździe

Choć „Czarne Koszule” grały dzisiaj z ostatnią drużyną w tabeli to i tak nie potrafiły wygrać. Mecz stał na bardzo niskim poziomie i remis 1:1 wydaje się zasłużony. Żadna z drużyn nie była lepsza, obie też zmarnowały kilka niezłych sytuacja. Polonia Warszawa nadal musi czekać na pierwsze zwycięstwo na wyjeździe.
Continue reading „Nadal bez zwycięstwa na wyjeździe”

Posted in Mecze

Porażka w Częstochowie

W 17 kolejce Raków Częstochowa pewnie pokonał warszawską Polonię. Niestety wynik meczu w pełni odzwierciedla wydarzenia boiskowe. Continue reading „Porażka w Częstochowie”

Posted in Mecze

Nareszcie zwycięstwo

Po 9 meczach bez zwycięstwa, Polonia wreszcie wygrała. Dzisiaj „Czarne Koszule” pokonały 2:0 Kotwicę Kołobrzeg. Jedna bramka padła w pierwszej połowie, a druga w drugiej. Co ważne, Polonia zagrała wreszcie na zero z tyłu.
Continue reading „Nareszcie zwycięstwo”

Posted in Mecze

Polonia przegrywa w Zambrowie

Polonia przerwała serię remisów i przegrała z Olimpią Zambrów 1:0. Jedyna bramka padła w pierwszej połowie. Polonia miała swoje szanse na strzelanie bramki, ale zawsze brakowało skuteczność. Gdyby w tym elemencie lepsi byli rywale, to porażka naszego zespołu mogłaby być wyższa. Dla „Czarnych Koszul” był to 9 mecz z rzędu bez zwycięstwa.
Continue reading „Polonia przegrywa w Zambrowie”

Posted in Mecze

Trzeci remis z rzędu

Niestety po raz 8 z rzędu Polonia nie była w stanie wygrać. Tym razem nasi zawodnicy zremisowali z Błękitnymi Stargard. Mecz zakończył się remisem 1:1. Obie bramki padły w pierwszej połowie.
Continue reading „Trzeci remis z rzędu”

Posted in Mecze

Nadal nie odpaliliśmy, ale wyjeżdżamy z punktem.

Mecz pełen sprzeczności: niefrasobliwości w defensywie i walki w środku pola oraz wzajemnego, nieskładnego szachowania się przez większość spotkania z nieoczekiwanie emocjonującą końcówką. Tak można by określić dzisiejsze spotkanie wyjazdowe Polonii z katowickim Rozwojem. Continue reading „Nadal nie odpaliliśmy, ale wyjeżdżamy z punktem.”

Posted in Mecze

Polonia nie przeszła przez Puszczę

Licznik meczów bez zwycięstwa nadal bije Polonii. „Czarne Koszule” nie wygrały po raz 6 z rzędu. Dzisiaj nasza drużyna zremisowała 0:0 z Puszczą Niepołomice, która nie wykorzystała w pierwszej połowie rzutu karnego.
Continue reading „Polonia nie przeszła przez Puszczę”

Posted in Mecze

Polonia w głębokim kryzysie

Lepszej okazji do przełamania Polonia chyba mieć nie mogła. Radomiak przystępował do meczu bez kilku zawodników pierwszego składu, których wyeliminowały kontuzje. Dodatkowo radomianie grali od 20 minuty w dziesięciu. To „Czarnym Koszulom” nie pomogło. Radomiak, grając w osłabieniu, strzelił gola i wygrał 1:0.
Continue reading „Polonia w głębokim kryzysie”