Kategoria: Mecze
Tylko remis z Sokołem
Niestety nie udało się polonistom wygrać spotkania na własnym stadionie. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. „Czarne Koszule” bramkę straciły w ostatniej minucie regulaminowego czasu, wcześniej marnując dwie świetne okazje.
Remis z Lechią
W niedzielny poranek Czarnym Koszulom przyszło zmierzyć się w meczu wyjazdowym z bijącą się o fotel lidera Lechią Tomaszów Mazowiecki. Continue reading „Remis z Lechią” →
Pierwsze zwycięstwo zespołu rezerw
Drużyna Polonia II Warszawa po serii czterech porażek z rzędu w końcu odniosła zwycięstwo. W niedzielny wieczór pokonała drużynę Sokoła Celestynów 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił pod koniec pierwszej części spotkania Mateusz Kaczmarek. Continue reading „Pierwsze zwycięstwo zespołu rezerw” →
Pewna wygrana przy Konwiktorskiej
W meczu 8. kolejki Polonia pewnie pokonała drużynę ŁKS 1926 Łomża. Mecz obfitował w dużą ilość dogodnych sytuacji bramkowych i tylko nieskuteczności polonistów, oraz dobrej postawie bramkarza, goście zawdzięczają stratę tylko trzech bramek. Continue reading „Pewna wygrana przy Konwiktorskiej” →
Remis z Sokołem
W meczu 7 kolejki poloniści podejmowali na własnym boisku drużynę Sokoła Aleksandrów Łódzki. Mecz był dość wyrównany, niestety żadna z drużyn nie potrafiła wypracować sobie stuprocentowej sytuacji bramkowej. Continue reading „Remis z Sokołem” →
Przegrana w Łowiczu
W spotkaniu szóstej kolejki Polonia przegrała minimalnie na wyjeździe z Pelikanem Łowicz. Decydująca o porażce bramka padła w ostatniej akcji meczu. Continue reading „Przegrana w Łowiczu” →
Wreszcie wygrana na K6
Polonii wreszcie udało wygrać się na własnym boisku. Dzisiaj „Czarne Koszule” pokonały 1:0 Rolimpex GKS Wikielec. Warszawianie przeważali cały mecz i zasłużenie zainkasowali 3 punkty. Polonia mogła wygrać wyżej, ale szwankowała skuteczność.
Continue reading „Wreszcie wygrana na K6” →
Wysoka wygrana na wyjeździe
Bardzo udana była dla Polonii środowa kolejka. „Czarne Koszule” bez problemu poradziły sobie z beniaminkiem – Turem Bielsk Podlaskim, wygrywając aż 4:0. Trzy bramki dla naszego zespołu padły już w pierwszej połowie. Dla polonistów było to drugie wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie, ponownie bez straty bramki.
Tylko remis
Nie tak miało wyglądać sobotnie popołudnie na Konwiktorskiej 6. Po dobrym meczu z Ursusem, wydawało się, że coś w naszej drużynie zaskoczyło. Niestety dzisiaj „Czarne Koszule” znów rozczarowały i zaledwie zremisowały z Finishparkietem Drwęca Nowe Miasto Lubawskie.
Continue reading „Tylko remis” →
Pewne zwycięstwo z Ursusem
Bardzo udane okazało się sobotnie popołudnie dla zawodników warszawskiej Polonii. „Czarne Koszule” były lepsze od rywali i zasłużenie wygrały na wyjeździe. Co ważne, nasz zespół nareszcie zakończył mecz bez straconej bramki.
Polonia przegrywa
Fatalnie rozpoczął się sezon dla polonistów. Poloniści przegrali na własnym boisku, choć byli zdecydowanymi faworytami. Polonia zagrała bardzo słaba, w drugiej połowie była praktycznie bezradna. Continue reading „Polonia przegrywa” →
Polonia odpadła z Pucharu Polski
Niestety krótko potrwała przygoda Polonii z Pucharem Polski. „Czarne Koszule” odpadały już w pierwszej rundzie. Nasza drużyna musiała uznać wyższość ligowego rywala – Sokoła Ostróda, który pewnie pokonał Polonię na własnym boisku 2:0. W obydwu połowach kibice zobaczyli po jednej bramce. Continue reading „Polonia odpadła z Pucharu Polski” →
Poloniści | Wielka Polonia Warszawa Online | Konwiktorska 6 | KSP | Warszawska Ferajna | Polonia 1911

1 kolejka
1/2 finału baraży

