Kucz na testach w Anglii. Magazyn w CK

„Przegląd Sportowy” informuje, że 15-letni bramkarz Polonii Tomasz Kucz przebywa na testach w kolejnym klubie z zachodniej ligi, tym razem w Liverpoolu.

Tomasz Kucz
Tomasz Kucz (fot. Jakub Chojecki)

Kucz trenuje ze swoimi rówieśnikami, zagrał w meczu Liverpoolu U-15. Golkiperem interesuje się wiele zagranicznych drużyn. Kucz na początku roku przebywał kilka dni w Bayerze Leverkusen, ale bliżej mu do Anglii, gdzie oprócz Liverpoolu przeglądają mu się Manchester United i Fulham.

Ten wyjazd był przygotowywany bardzo pieczołowicie. Nie jest przypadkiem, że Tomek jest zapraszany przez tak wielki klub jak Liverpool. W kilku meczach reprezentacji obserwował go nie tylko trener bramkarzy akademii, ale też pierwszej drużyny – mówi „PS” menedżer Jarosław Kołakowski.

Jeśli Liverpool byłby zainteresowany jego pozyskaniem, to zgodnie z przepisami FIFA wyjechać do klubu mógłby dopiero za rok, gdy skończy 16 lat. W przypadku transferu trafiłby najpierw do akademii The Reds.

W trakcie pobytu zawodnik rozegra 2 mecze kontrolne i odbędzie szereg treningów z grupami młodzieżowymi drużyny z Liverpoolu. Informujemy również, że Tomek Kucz jest jednym z kilkunastu zawodników grup młodzieżowych Polonii, którzy mają podpisaną umowę z MKS Polonia Warszawa zabezpieczającą interesy Polonii Warszawa – podał oficjalny profil facebookowy Polonii.

Wczoraj nabyć można było pilotowy numer magazynu „Czarne Koszule”. Kawiarnia „Czarna Koszula” umożliwia kupno. Koszt 10 zł… Pomóż drużynie!

Enigma podsumowała mecz z Koroną. Na meczu ok. 2000 osób (wg. MKS-u 1944).

Zebrano z puszki, zakupu opasek i kolczyków łącznie 1142 zł 24 gr.

Co do meczu gości brak, pojawili się za to rozkminiacze z Nowego Dworu Mazowieckiego, ale swój wywiad zakończyli bardzo szybko.

Odnośnie wyjazdu do Węgrowa wkrótce.

Źródło: własne / Przegląd Sportowy / Ultras Enigma / Polonia Warszawa

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

6 thoughts on “Kucz na testach w Anglii. Magazyn w CK

  1. O, to miałabym jeszcze jeden powód, chyba najważniejszy, żeby kibicować Liverpoolowi 😀
    Magazyn super – porządnie wydany, fajne, nieszablonowe info o piłkarzach (ulubiona muza, książka), wywiady i trochę historii. Mam nadzieję, że będzie cd. :sztandar:

Dodaj komentarz