Informacje przed meczem z Bzurą

Na wstępie chcemy napisać, że chyba nie ma nic ważniejszego w sobotę niż podziękować piłkarzom za awans do 3 ligi.  Wracamy z działek, urlopów i o godzinie 17 widzimy się na K6! 

Ultras Enigma
Ultras Enigma

Co do organizacji meczu. Kasy biletowe otwarte są w sobotę w godz:  10-18. Nie obowiązują karnety, otwarta jest za to trybuna „Kamienna”. Aby uniknąć dużych kolejek, prosimy o nabycie biletu dużo wcześniej.

Mecz, oprawy:

Na tym meczu przy wejściach na trybuny stać będą dziewczyny z vlepkami cegiełkami. Kupno co prawda nie jest obowiązkowe, ale wierzymy że jak to miało miejsce w poprzednich latach, omijać dziewczyny będą tylko jednostki. Cena vlepki wynosi minimum 5 zł (wymiary vlepy: 10 cm na 48 cm).

ULTRAS ENIGMA na tym meczu zaprezentuje kilka opraw. Słuchajcie dokładnie poleceń gniazdowego, ponieważ od tego zależy to czy oprawa się uda. Pierwsza oprawa zaplanowana jest na wyjście piłkarzy, także warto pojawić się na meczu PUNKTUALNIE. Przypominamy również o nie wnoszeniu i odpalaniu pirotechniki, ponieważ jest to impreza masowa.

Zapraszamy również na stoisko z pamiątkami gdzie sprzedawany będzie unikalny wzór szalika z okazji awansu.

Po meczu: Prosimy o jak najszybsze wyjście z trybun, aby można było zakończyć imprezę masową. O godzinie 19.30 zbieramy się przed wejściem na obiekt i idziemy na piwo do Czarnej Koszuli.

Źródło: Ultras Enigma

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Informacje przed meczem z Bzurą

Dodaj komentarz