Aktualności

Posted in Kącik statystyka

Jak wyglądają szanse na utrzymanie po 31 kolejce?

Oprócz rozczarowującego remisu z Termalicą, 31. kolejka nie ułożyła się najgorzej dla Polonii. Co najważniejsze, swojego spotkania nie wygrała Resovia, która zremisowała 1:1 z Miedzią Legnica (Resovia wyrównała w 86 minucie). Swoje spotkania zremisował też Chrobry, więc będzie musiał grać o zwycięstwa w domowym spotkaniu z Resovią w następnej kolejce. Continue reading „Jak wyglądają szanse na utrzymanie po 31 kolejce?”

Posted in juniorzy

Podsumowanie kolejki w CLJ (01.05-05.05)

Ostatnią kolejkę poloniści występujący w CLJ mogą zaliczyć do udanych. Zwycięstwa odniosły drużyny u-17 i u-19. Zespół u-19 zdobył natomiast 1 pkt. na trudnym wyjeździe na Legię, choć przegrywał w pewnym momencie 0:2. Continue reading „Podsumowanie kolejki w CLJ (01.05-05.05)”

Posted in Felietony

Polonijne problemy okiem polonijnego kibica. Kto zawinił?

Jako portal staramy się pisać o klubie dla kibiców. Po meczu z Termaliką Nieciecza (2:2) na naszej skrzynce redakcyjnej pojawił się list otwarty Adama, jednego z kibiców Polonii, który postanowił zwrócić się do prezesa Grégoire’a Nitota, zatroskany obecną sytuacją „Czarnych Koszul”. Udostępniamy więc nasze łamy… Continue reading „Polonijne problemy okiem polonijnego kibica. Kto zawinił?”

Posted in Kibice

Zbiórka na polonijny dzień dziecka

19 maja 2024 r. odbędzie się kolejna edycja Polonijnego Dnia Dziecka. W tym roku we współpracy z klubem zabawa odbędzie się podczas meczu ligowego z Odrą Opole. Start imprezy od godziny 13.00.
Continue reading „Zbiórka na polonijny dzień dziecka”

Posted in Niusy

Nitot w kontrze do Enigmy po meczu w Niecieczy

Po komunikacie grupy „Ultras Enigma” po meczu wyjazdowym Polonii w Niecieczy doczekaliśmy się także komentarza prezesa „Czarnych Koszul” Grégoire’a NitotaContinue reading „Nitot w kontrze do Enigmy po meczu w Niecieczy”

101 fanów Polonii w Niecieczy

Na profilu grupy „Ultras Enigma” pojawił się wpis z raportem po meczu Termalika Bruk Bet Nieciecza – Polonia Warszawa. „Czarne Koszule” wsparło 101 fanów. Enigma skomentowała także niepodejście piłkarzy pod płot po zakończonym spotkaniu. Continue reading „101 fanów Polonii w Niecieczy”

Posted in Video Wywiady

Brosz po meczu Bruk Bet Termalica Nieciecza – Polonia Warszawa

W ramach konferencji po meczu Bruk Bet Termalica Nieciecza – Polonia Warszawa mamy dla Was także wypowiedź szkoleniowca „Słoników” Marcina Brosza. Continue reading „Brosz po meczu Bruk Bet Termalica Nieciecza – Polonia Warszawa”

Smalec po meczu Bruk Bet Termalica Nieciecza – Polonia Warszawa

Po dzisiejszym meczu Bruk Bet Termalica Nieciecza – Polonia Warszawa zapraszamy Was do wysłuchania pomeczowej konferencji prasowej trenera „Czarnych Koszul” Rafała Smalca. Continue reading „Smalec po meczu Bruk Bet Termalica Nieciecza – Polonia Warszawa”

Posted in Mecze

Tylko remis z Termalicą, która 45 minut grała w dziesiątkę

Niestety tylko remisem zakończył się wyjazdowy mecz Polonii z Termalicą. Rywal co prawda pierwszy wyszedł na prowadzenie, ale w końcówce pierwszej połowy Polonia wyrównała, a Termalica obejrzała czerwoną kartkę. Druga połowa zaczęła się od bramki Polonii, ale potem nasz zespół kompletnie się pogubił i stracił prowadzenie. Continue reading „Tylko remis z Termalicą, która 45 minut grała w dziesiątkę”

Posted in rezerwy

Wysoka porażka rezerw z MKS-em Przasnysz

W spotkaniu 23 kolejki Decathlon V ligi rezerwy warszawskiej Polonii przegrały na wyjeździe z MKS-em Przasnysz 0:3. Zwycięstwem z podopiecznymi Damiana Falkowskiego gospodarze praktycznie przypieczętowali awans do IV ligi. Continue reading „Wysoka porażka rezerw z MKS-em Przasnysz”

Çelik i Keller trenowali z pierwszym zespołem

Jak donosi strona oficjalna: z pierwszym zespołem trenowali dwaj pomocnicy Polonii: Emre Çelik i Dawid Keller. Continue reading „Çelik i Keller trenowali z pierwszym zespołem”

Posted in Galeria

Zapraszamy Was na zaległą fotogalerię zdjęć z meczu I ligi: Polonia Warszawa – GKS Katowice. Autorem zdjęć jest Rafał Toczek. Continue reading „Galeria zdjęć z meczu Polonia – GKS Katowice”