101 fanów Polonii w Niecieczy

Na profilu grupy „Ultras Enigma” pojawił się wpis z raportem po meczu Termalika Bruk Bet Nieciecza – Polonia Warszawa. „Czarne Koszule” wsparło 101 fanów. Enigma skomentowała także niepodejście piłkarzy pod płot po zakończonym spotkaniu.

Po meczu pod sektor dla gości lub nawet w jego kierunku nie pofatygowali się piłkarze/kopacze naszego klubu. Takie zachowanie jest dla nas NIEDOPUSZCZALNE.

Tłumaczenia na zasadzie, że ktoś krzyknął w kierunku Fadeckiego i dlatego nie podeszliśmy możecie sobie wsadzić gdzie tylko chcecie. To jest Wasz obowiązek, aby podejść w kierunku swoich kibiców.

Gdybyśmy my się tak obrażali na Waszą grę i podejście, to już dawno na mecze u siebie powinna chodzić garstka ludzi, a na wyjazdy powinniśmy przestać jeździć kompletnie.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

6 thoughts on “101 fanów Polonii w Niecieczy

 1. Na całym świecie po zakończonym meczu piłkarze dziękują kibicom za doping. Niechlubny wyjątek to takie zachowania zawodników – jaśnie panów obrażonych na wszystkich tylko nie na siebie samych. Żenujące zachowanie pseudo gwiazdek. I o jaką elastyczność chodzi? Nie rozumiem.

 2. Dno, po prostu dno. Kibic poświęca swój czas zamiast być z najbliższymi, wywala własną kasę, żeby przejechać kilkaset km, drze ryja, by ich zmusić do gry, a oni nie dość że nie potrafią wygrać z przewagą zawodnika, to jeszcze się demonstracyjnie obrażają na tych, co mają ten klub w sercu. Szanowni Panowie piłkarze: nie chcecie tu grać, to wyp…..lać!!!

 3. Piłkarze to też ludzie.
  Ktoś im zrobił wjazd do szatni to nic dziwnego, że od tego ktosia odwrócili się plecami.
  Ale …
  Tej wojny obie strony nie mogą prowadzić bez końca.
  Jest też, a to zdecydowanie największa grupa kibiców, która nie ma z tym nic wspólnego. I nie chce tych waśni. Będzie gwizdała, po porażkach i będzie wiwatowała po wygranych. Ale w kulturowo przyjętych ramach.
  Jedziemy na jednym wózku – wszyscy !

  1. „Piłkarze to też ludzie.
   Ktoś im zrobił wjazd do szatni to nic dziwnego, że od tego ktosia odwrócili się plecami.
   Ale …
   Tej wojny obie strony nie mogą prowadzić bez końca.”

   Ja mam też inne ale.
   Jak to często bywa w takich sytuacjach
   prawdopodobnie inny ktoś zrobił wjazd do szatni a do innego ktosia odwrócili się plecami.
   I tak często działa eskalacja.

  2. W Niecieczy od początku do końca wsparcie dla piłkarzy, więc niepodejście do tej grupy, która przejechała sporo kilometrów i 2h spędziła w samym słońcu jest dość słabe.

Dodaj komentarz