Kategoria: Mecze
Tylko remis z Siarką
Niestety Polonii po raz 4 z rzędu nie udało się zwyciężyć. Dzisiaj nasza drużyna zremisowała 2:2 z Siarką Tarnobrzeg. Obie drużyny strzeliły po jednej bramce w obydwu połowach. Dwukrotnie na prowadzenie wychodzili rywale, na szczęście Polonii udało się chociaż wyrównać. Remis jednak nikogo nie zadawala.
Porażka z ROW-em
Polonia Warszawa w dziewiątej kolejce drugiej ligi uległa na własnym boisku z zespołem ROWu 1964 Rybnik. Wynik spotkania został ustalony w pierwszej połowie. A na głównego bohatera meczu wyrósł bramkarz przyjezdnych, który kilkukrotnie ratował gości od utraty bramki. Continue reading „Porażka z ROW-em” →
Nietypowo z Legionovią… ostatecznie remisowo.
W meczu 9 kolejki drugiej ligi zajmująca dziewiąte miejsce Polonia Warszawa podejmowała dwunastą Legionovię Legionowo. Bardzo emocjonujący i obfitujący w wiele dogodnych sytuacji mecz na 48 sekund przed końcem został przerwany przez awarię oświetlenia. Po ponad godzinnej przerwie związanej z usunięciem awarii, pozostały czas gry został dograny, ale wynik nie uległ zmianie. Continue reading „Nietypowo z Legionovią… ostatecznie remisowo.” →
Bezbramkowy remis w Wejherowie
Polonia bezbramkowo zremisowała z Gryfem Wejherowo. Spotkanie było dosyć wyrównane i taki wynik wydaje się sprawiedliwy. Obie drużyny zapewne nie będą zadowolone z tego rezultatu. Gryf i Polonia miały dobre okazje na zdobycie bramki.
Continue reading „Bezbramkowy remis w Wejherowie” →
Cenna wygrana z GKS-em Bełchatów
Po trzech meczach bez zwycięstwa, Polonia wreszcie zainkasowała 3 punkty. Dzisiaj nasza drużyna okazała się lepsza od GKS-u Bełchatów i wygrała 2:1. Pierwsi prowadzenie objęli goście, ale nasi zawodnicy zdołali strzelić po jednej bramce w każdej połowie.
Continue reading „Cenna wygrana z GKS-em Bełchatów” →
Wstydliwa porażka w Poznaniu
Po bardzo słabym meczu Polonia przegrała 1:0 z ostatnią drużyną w tabeli. Już sam wynik nie przynosi chluby naszym graczom, ale jeszcze bardziej niepokoiła gra „Czarnych Koszul”. Warta długimi fragmentami grała lepiej i wykreowała sobie więcej okazji bramkowych. Polonia praktycznie przez cały mecz była bezowocna w atakch.
Continue reading „Wstydliwa porażka w Poznaniu” →
Drugi remis z beniaminkiem
Starcie beniaminków zakończyło się podziałem punktów. Nasza drużyna przeważała cały mecz, ale nie za wiele z tego wynikało. Gra toczyła się głównie w środku pola. Obie drużyny bramki zdobyły po stałych fragmentach gry, Olimpia po karnym, a Polonia po rzucie wolnym.
Continue reading „Drugi remis z beniaminkiem” →
Pierwsze zwycięstwo w II lidze
Polonia odniosła dzisiaj swoje pierwsze zwycięstwo, wygrała 2:0 ze Stalą Stalowa Wola. „Czarne Koszule” przeważały przez całe spotkanie i zasłużenie zainkasowały 3 punkty. Zwycięstwo mogło być okazalsze, ale naszym zawodnikom brakowało skuteczności. Continue reading „Pierwsze zwycięstwo w II lidze” →
Polonia remisuje z Odrą
Spotkanie drugiej kolejki Polonia zremisowała w Opolu z miejscową Odrą, która w pierwszej kolejce pokonała Stal Stalową Wolę 3:0.
Porażka w pierwszym meczu
Nie udała się inaugracja rozgrywek II ligi warszawskiej Polonii. Nasza drużyna przegrała 3:0 z imienniczką z Bytomia. Wszystkie bramki padły po prostych błędach zawodników „Czarnych Koszul”
Continue reading „Porażka w pierwszym meczu” →
II liga, II liga, Polonia!!!
To co jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się niemożliwe, dzisiaj stało się faktem. Polonia Warszawa po niezwykle wyrównanym meczu wygrała 1:0 z Górnikiem Wałbrzych i awansowała do II ligi. Continue reading „II liga, II liga, Polonia!!!” →
Bramkowy remis w Wałbrzychu
Polonia Warszawa zremisowała 1:1 z Górnikiem Wałbrzych w pierwszym meczu barażowym. Continue reading „Bramkowy remis w Wałbrzychu” →
Poloniści | Wielka Polonia Warszawa Online | Konwiktorska 6 | KSP | Warszawska Ferajna | Polonia 1911

1 kolejka
1/2 finału baraży

