Kategoria: Kibice

Wyjazd do Poznania!
Stowarzyszenie Kibiców „K6” zaprasza wszystkich kibiców na pierwszy wyjazdowy mecz w rundzie wiosennej z Lechem Poznań, którzy zostanie rozegrany 1 marca 2013 roku o godzinie 20.45 Continue reading „Wyjazd do Poznania!” →
Młodzież przedłużyła umowy. Čotra na pół roku w Lubinie…
Czterech piłkarzy przedłużyło dzisiaj kontrakty z klubem. Nowe umowy parafowali Mateusz Gliński, Mateusz Michalski, Sebastian Olczak i Konrad Wrzesiński. Continue reading „Młodzież przedłużyła umowy. Čotra na pół roku w Lubinie…” →
Jutro konferencja prasowa w sprawie listu do prezesa Króla!
W związku z upływającym jutro terminem odpowiedzi na list stowarzyszenia kibiców Polonii Warszawa, „Wielka Polonia” do prezesa Ireneusza Króla, stowarzyszenie organizuje jutro w „Czarnej Koszuli” o godzinie 16:00 konferencję prasową. Continue reading „Jutro konferencja prasowa w sprawie listu do prezesa Króla!” →
Wielka zbiórka pieniężna na derby 2013 nadal trwa!
Choć sezon ogórkowy w pełni, grupa Ultras Enigma już myśli o najważniejszym meczu w rundzie wiosennej, czyli o derbach na Konwiktorskiej! Chcielibyśmy zaprezentować na tym spotkaniu kilka opraw. Szacowany koszt ich wykonania to ok. 22 tys. zł. Dlatego rozpoczynamy wielką zbiórkę na derby. Continue reading „Wielka zbiórka pieniężna na derby 2013 nadal trwa!” →
Grupy IV turnieju im. Szczepaniaka
Dziś odbyło się w „Czarnej Koszuli” losowanie grup kibicowskiego turnieju im. Władysława Szczepaniaka. Poniżej grupy:
- Cracovia, Fc Izabelin, Praga Płd, Grup. Heppeningowa, Gr. Wołomińska
- Polonia Warszawa, Fc Międzyrzec, Ochota, Żoliborz, Polonijni Patrioci
- Muranów/Starówka, Warszawskie Bielany, Fc Żuromin, Śródmieście, Fc Iłowo
- Sandecja, Emeriten Gang, Targówek, Wola, International Polonia
Więcej informacji wkrótce…
Wielka zbiórka pieniężna na derby 2013
Choć sezon ogórkowy w pełni, grupa Ultras Enigma już myśli o najważniejszym meczu w rundzie wiosennej, czyli o derbach na Konwiktorskiej! Chcielibyśmy zaprezentować na tym spotkaniu kilka opraw. Szacowany koszt ich wykonania to ok. 22 tys. zł. Dlatego rozpoczynamy wielką zbiórkę na derby. Continue reading „Wielka zbiórka pieniężna na derby 2013” →
Poloniści | Wielka Polonia Warszawa Online | Konwiktorska 6 | KSP | Warszawska Ferajna | Polonia 1911

1 kolejka
1/2 finału baraży

