Posted in Kibice

Wyjazd do Poznania!

Stowarzyszenie Kibiców „K6” zaprasza wszystkich kibiców na pierwszy wyjazdowy mecz w rundzie wiosennej z Lechem Poznań, którzy zostanie rozegrany 1 marca 2013 roku o godzinie 20.45  Continue reading „Wyjazd do Poznania!”

Posted in Kibice Niusy Transfery

Młodzież przedłużyła umowy. Čotra na pół roku w Lubinie…

Czterech piłkarzy przedłużyło dzisiaj kontrakty z klubem. Nowe umowy parafowali Mateusz Gliński, Mateusz Michalski, Sebastian Olczak i Konrad WrzesińskiContinue reading „Młodzież przedłużyła umowy. Čotra na pół roku w Lubinie…”

Posted in Kibice

Jutro konferencja prasowa w sprawie listu do prezesa Króla!

W związku z upływającym jutro terminem odpowiedzi na list stowarzyszenia kibiców Polonii Warszawa, „Wielka Polonia” do prezesa Ireneusza Króla, stowarzyszenie organizuje jutro w „Czarnej Koszuli” o godzinie 16:00 konferencję prasową.  Continue reading „Jutro konferencja prasowa w sprawie listu do prezesa Króla!”

Posted in Kibice

Wielka zbiórka pieniężna na derby 2013 nadal trwa!

Choć sezon ogórkowy w pełni, grupa Ultras Enigma już myśli o najważniejszym meczu w rundzie wiosennej, czyli o derbach na Konwiktorskiej! Chcielibyśmy zaprezentować na tym spotkaniu kilka opraw. Szacowany koszt ich wykonania to ok. 22 tys. zł. Dlatego rozpoczynamy wielką zbiórkę na derby.  Continue reading „Wielka zbiórka pieniężna na derby 2013 nadal trwa!”

Posted in Kibice

Grupy IV turnieju im. Szczepaniaka

Dziś odbyło się w „Czarnej Koszuli” losowanie grup kibicowskiego turnieju im. Władysława Szczepaniaka. Poniżej grupy:

  1. Cracovia, Fc Izabelin, Praga Płd, Grup. Heppeningowa, Gr. Wołomińska
  2. Polonia Warszawa, Fc Międzyrzec, Ochota, Żoliborz, Polonijni Patrioci
  3. Muranów/Starówka, Warszawskie Bielany, Fc Żuromin, Śródmieście, Fc Iłowo
  4. Sandecja, Emeriten Gang, Targówek, Wola, International Polonia

Więcej informacji wkrótce…

Posted in Kibice

Wielka zbiórka pieniężna na derby 2013

Choć sezon ogórkowy w pełni, grupa Ultras Enigma już myśli o najważniejszym meczu w rundzie wiosennej, czyli o derbach na Konwiktorskiej! Chcielibyśmy zaprezentować na tym spotkaniu kilka opraw. Szacowany koszt ich wykonania to ok. 22 tys. zł. Dlatego rozpoczynamy wielką zbiórkę na derby.  Continue reading „Wielka zbiórka pieniężna na derby 2013”