Komunikat odnośnie sprzedaży cegiełek

Kibicu Polonii, Ty także możesz przyczynić się do przywrócenia blasku „Czarnym Koszulom”. Pomóż wykupując cegiełkę ! Koszt cegiełki to 250 złotych (można przekazywać wyższe kwoty). 

Cała kwota to darowizna, która zostanie przekazana na potrzeby odbudowy siły sportowej Polonii. W zamian za jej dokonanie zyskasz możliwość oglądania wszystkich meczy rozgrywanych przez Polonię Warszawa w roli gospodarza za darmo w sezonie 2013/2014, zarówna w lidze jak i w Pucharze Polski.

To My Kibice jesteśmy siłą tego Klubu. To jest Nasz czas. Razem stwórzmy Polonii możliwość powrotu na należne jej miejsce. To właśnie teraz rozpoczynamy Nasz triumfalny marsz ku Ekstraklasie ! Dołącz do kilkuset osób, które już odpowiedziały na apel i przekazały darowiznę !

Czekamy na twoją pomoc:

 • czwartek 25 lipca w godzinach 17-19,
 • piątek 26 lipca w godzinach 17-19,

w Czarnej Koszuli ma ulicy Konwiktorskiej 6.

Dane wymagane przy składaniu darowizny to:

 • Imię oraz Nazwisko darującego,
 • Pesel,
 • telefon kontaktowy.

Darowizny przyjmowane są tylko gotówką nie ma możliwości opłacenia z karty płatniczej lub kredytowej.

Aktualne informacje na temat godzin i terminów przyjmowania darowizna na forum (kliknij). Temat „Cegiełka dla Polonii – informacje”.

Darowizny są przyjmowane także w formie przelewu na konto: 07 1140 2004 0000 3102 7477 9460. Tytuł Darowizna na rzecz „Stowarzyszenia Przyjaciół „Czarnych Koszul””. Należy także podać: Imię i Nazwisko darującego, numer pesel, telefon kontaktowy

Źródło: Wielka Polonia

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

10 thoughts on “Komunikat odnośnie sprzedaży cegiełek

 1. Pieniek, w jakim dziwnym banku masz konto ?? Od kilku lat, gdy dane adresowe banki ustaliły jako opcjonalne dane adresowe także „beneficjent” formalnie wymagany, jest de facto mało ważny. Chcesz zrób żonie czy koledze 10 przelewów po 1 zł gdzie w polu beneficjent wpisz 10 losowych słów ze słownika. Gwarantuję, że wszystkie dotrą.

  Więc wszystko jedno co wpiszesz.

  1. A mi kiedyś wrócił duży przelew przez błędnego beneficjenta. Po za tym stowarzyszeniu powinno zależeć aby te przelewy były prawidłowo zaadresowane. Jak US będzie sprawdzał to może powiedzieć, że te przelewy to nie były dla nich, i powinni odesłać do nadawcy.
   Co innego osoby prywatne, a co innego firmy i osoby prawne.

   Ja już puściłem cegiełkę 🙂

 2. Moim zdaniem dobrze by było gdyby Stowarzyszenie spróbowało „zainteresować” tzw. cegiełkami ludzi…którzy jakby nie patrzeć sporo zyskali dzięki Polonii…Wszołek, Mierzejewski, Teodorczyk, Przybecki, Majewski, Jodłowiec, bracia Żewłakow, K.Bąk, A.Bąk, Olisadebe, Przyrowski, Citko, Bako, Stokowiec, J.Zieliński i kilkudziesięciu trenerów za ery jw …Ci ludzie zarabiali miesięcznie dzięki tym barwom takie sumy i wielu z nich wypromowało się dzięki Polonii ich obecna kariera jest tam gdzie jest w dużej mierze dzięki nam…i chyba są coś winni tym barwom w ciężkich chwilach? nie sądzę by dla gości zarabiających po 30-40 tyś zł miesięcznie (a niektórzy znacznie więcej) kupno tej 1…2 (lub tyle ile kto uważa) cegiełek stanowiło większą cenę niż dla potencjalnego człowieka kupno paczki fajek. Pytanie brzmi…czy ktoś próbował się z nimi kontaktować i uświadomić im że powinni pomóc?

Dodaj komentarz