Informacje o biletach na mecz z Wkrą Żuromin

Informujemy, że sprzedaż biletów na najbliższy mecz Polonii Warszawa z Wkrą Żuromin (niedziela, 25 sierpnia, godz. 19:11), będzie prowadzona w piątek, sobotę oraz niedzielę. 

W piątek kasa biletowa będzie czynna w godzinach 17-20, w sobotę w godzinach 14-18, natomiast w niedzielę od godziny 15 do końca pierwszej połowy meczu. Uwaga! W dniu meczu będą czynne jedynie dwa okienka kasowe. W związku z dużym zainteresowaniem meczem rekomendujemy skorzystanie z możliwości zakupu w piątek lub sobotę.

Ceny biletów: normalny – 15 zł, ulgowy – 5 zł. Ceny takie same na obie trybuny (Główna, Kamienna). Bilet ulgowy przysługuje: emerytom, rencistom i młodzieży do 16. roku życia. Dzieci poniżej 8. roku życia wchodzą na mecz nieodpłatnie.

Istnieje również możliwość nabycia biletu na sektor VIP w cenie 50 zł.

Karty kibica wydawane w latach ubiegłych zachowują ważność! Prosimy o zabieranie ich ze sobą. Osoby, które nie są zarejestrowane w systemie kart kibica będą musiały przy zakupie biletu okazać dokument tożsamości w celu wpisania do bazy danych kibiców Polonii Warszawa (jest to procedura jednorazowa).

UWAGA! W kasach będzie można również nabyć bilety na kolejny mecz „Czarnych Koszul”, z Wisłą II Płock (środa, 28 sierpnia, 19:11)!

Źródło: Polonia Warszawa

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Informacje o biletach na mecz z Wkrą Żuromin

  1. Już nie mogę się doczekać:). Na tym meczu będą wszyscy co na ostatnim (komplet) bo obiecaliśmy że spotkamy się na następnym.
    W niedzielę specjalne stoisko ze sprzedażą „cegiełek”, (myślę że by się przydało) będą napewno dobre chumory:) i nie jedna osoba się skusi. :sztandar:

Dodaj komentarz