Ekspresowe zapisy do Łomianek! Ważne! Musisz tam być!

Ze względu na to, że w trybie szybkim należy opłacić wyjazd do Łomianek (do wtorku!) przeprowadzane będą zapisy dziś i jutro. Dyżury w rozwinięciu newsa! Nie może nas zabraknąć w Łomiankach!!!
Dyżury na K6:

 • poniedziałek (17:00-19:30)
 • wtorek (17:00-19:30)

CENA WYJAZDU 10 ZŁ

NIE TRZEBA BYĆ OSOBIŚCIE, MOŻNA POPROSIĆ ZNAJOMEGO O ZAPISANIE. POKAŻMY ŻE POLONIA NIGDY NIE ZGINIE!!!

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

10 thoughts on “Ekspresowe zapisy do Łomianek! Ważne! Musisz tam być!

 1. Myślę, że własnym transportem jak dojedziemy, to też się dostaniemy na stadion Łomianek?
  Proszę podać adres stadionu w Łomiankach. Może ktoś wie czy kupuje się tam bilety na spotkanie z Polonią. Czy są jakieś limity gości?
  Pzdr.

 2. Cóż, pojemność sektora gości wynosi 50 osób, a spotkanie traktowane jest jako te podwyzszonego ryzyka i bedzie mnostwo policji. Cala reszta stadionu bedzie zajeta przez kibiców oraz mieszkancow Łomianek wiec poozstaje Wam 50 miejsc 🙂 Jesli nie bedziecie miec szczescia wiecej Was nie wejdzie

 3. Ja mieszkam w Łomiankach, więc pewnie dobiję na miejscu. Jeśli ktoś będzie jechał samochodem to należy skręcić w prawo z siódemki w Wiślaną i jechać prosto aż zobaczy stadion a właściwie boisko, które z jednej strony wzdłuż linii bocznej ma dwa-trzy rzędy czarno-żółtych krzesełek. Jeśli ktoś będzie jechał autobusem linii „Ł” – czyli przekreśloną eLką 😉 to wysiada na przystanku „szkoła”.
  pozdr

 4. Wydaje mi się, że nie byłoby błędem wystosowanie apelu do wszystkich rywali Polonii w IV lidze, w którym znalazłaby się informacja, że nie muszą się obawiać najazdu na ich stadiony bandy dzikusów, ale przybycia normalnych kibiców, których jedynym celem jest wspomaganie swojej drużyny kulturalnym dopingiem. Niekoniecznie należy powoływać się na sytuację z kibicami ŁKS w grupie południowej, ale takie oświadczenie mogłoby znacznie poprawić nastawienie kibiców miejscowych do tych z biało-czerwono-czarnymi szalami.

Dodaj komentarz