Kategoria: Mecze
Szybkie pożegnanie z OPP
Niedługo potrwała przygoda Polonii w Okręgowym Pucharze Polski. „Czarne Koszule” odpadły już w 1 rundzie, przegrywając 3:0 z Pogonią II Siedlce. W wyjściowym składzie rywala wyszło 4 piłkarzy, występujących w tym sezonie w pierwszej drużynie: Arkadiusz Czarnecki (16 m.), Łukasz Jegliński (7 m.), Dominik Kun (10 m.) i Daniel Chyła (21 m.). Continue reading „Szybkie pożegnanie z OPP” →
Polonia wywozi punkty z Wikielca
Poloniści utrzymali zwycięską serię. Wiosenny wyjazd do Wikielca również mogą zaliczyć jako udany. Rekordy strzeleckie poprawiła cała czołówka klasyfikacji. Continue reading „Polonia wywozi punkty z Wikielca” →
Znów sześć bramek w Wielką Sobotę!
Poloniści i piłkarze Tura w Wielką Sobotę zafundowali zgromadzonej na K6 publiczności sześć goli. Swoją bardzo dobrą formę potwierdził Krystian Pieczara. Continue reading „Znów sześć bramek w Wielką Sobotę!” →
Drwęca pokonana
Poloniści dopięli swego i wygrali na wyjeździe z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie 2:1. Pierwsza połowa nie wskazywała na to, że do końca meczu będą emocje. Polonia dominowała i strzeliła 2 gole, zachowując czyste konto. Po przerwie Drwęca zaczęła jednak grać bardzo agresywnie i w 61 minucie strzeliła gola po karnym. Druga połowa byłaby spokojniejsza, gdyby „Czarne Koszule” wykazały się lepszą skutecznością.
Continue reading „Drwęca pokonana” →
Zwycięstwo na początek
W pierwszym meczu na wiosnę Polonia wygrała na własnym boisku z Ursusem Warszawa 2:1. W pierwszej połowie spotkanie było bardzo wyrównane, ale w drugiej części Polonia wyglądała lepiej i zasłużenie zgarnęła 3 punkty. Zwycięstwo jest bardzo cenne, bo przegrał Widzew Łódź i Huragan Morąg, a Legia II tylko zremisowała. Continue reading „Zwycięstwo na początek” →
Ważne zwycięstwo na koniec rundy
Polonia wygrała bardzo ważne wyjazdowe spotkanie z Olimpią Zambrów. O 3 punkty nie było jednak łatwo. Gospodarze zagrali bardzo dobry mecz, przeważali i mieli sporo bramkowych okazji. Na szczęście byli bardzo nieskuteczni. Poloniści mieli znacznie lepiej nastowione celowniki, dzięki czemu zdobyli dwa gole.
Continue reading „Ważne zwycięstwo na koniec rundy” →
Bezbramkowy remis z Legią II
Polonia nie przegrała 10 meczu z rzędu. Dzisiaj „Czarne Koszule” zremisowały bezbramkowo z Legią II. Choć rywal wzmocniony został zawodnikami pierwszej drużyny, wynik pozostawia spory niedosyt.Co prawda rywal dominował, ale to Polonia miała lepsze okazje na bramkę.
Polonia wygrywa po golu w końcówce
Po 6 remisach z rzędu poloniści nareszcie wygrali. „Czarne Koszule” na wyjeździe pokonały, grający od 65 minuty w osłabieniu MKS Ełk. Bramkę w doliczonym czasie strzelił Grzegorz Wojdyga. Wczesniej dobrej okazji nie wykorzystał Mariusz Marczak, a polonistów ratował słupek.
Remis w szlagierze
Polonia zremisowała 6 mecz z rzędu. Tym razem nasi zawodnicy podzielili się punktami z Widzewem Łódź. „Czarne Koszule” prowadziły po pierwszej połowie 1:0. W drugiej połowie niestety goście wyrównali po rzucie karnym. Dzisiaj jednak kibicie Polonii mogą uznać ten wynik za satysfakcjonujący i sprawiedliwy.
Continue reading „Remis w szlagierze” →
Seria remisów trwa
W zaległym meczu 12 kolejki Polonia zremisowała z czternastą w tabeli drużyną Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Tym samym remisowa passa polonistów trwa od pięciu kolejek. Continue reading „Seria remisów trwa” →
Rozczarowujący remis
Polonia nie przegrała 6 meczu z rzędu, ale ciężko o dobre humory. Warszawianie 4 raz z rzędu zremisowali. Dzisiaj nasi zawodnicy nie byli w stanie pokonać Warty Sieradz, znajdującej się w strefie spadkowej. Warszawianie byli lepsi, ale zmarnowali kilka niezłych sytuacji. Dodatkowo po stracie bramki grali bardzo niemrawo.
Kolejny remis Polonii
Trzeci raz z rzędu poloniści zremisowali. Tym razem podziałem punktów skończył się wyjazdowy mecz z Victorią Sulejówek. Continue reading „Kolejny remis Polonii” →
Poloniści | Wielka Polonia Warszawa Online | Konwiktorska 6 | KSP | Warszawska Ferajna | Polonia 1911

1 kolejka
1/2 finału baraży

