25 thoughts on “Relacja z meczu ze Świtem

 1. Nie wiem czy to już jakiś pech, ale tym razem powinniśmy wygrywać 2 : 0. A tu Paczuk z 3 metrów główkuje w bramkarza a Kujawa z 3 metrów nie trafia w piłkę. Jesteśmy lepsi ale wystarczy jedna kontra Świtu NDM i po zabawie. Może będzie ten remis zadowalający obie strony.
  Naprawdę widać, że mamy lepszych piłkarzy ale razem oni nie tworzą drużyny.

 2. Patrzę na trybunę Świtu i wygląda to jakby jakieś „chytre baby” z Nowego Dworu „pożyczyły” sobie plastikowe krzesełka do ogródka 😉

  Kolejna darmowa transmisja naszego podwarszawskiego rywala. Można? Można. Widocznie są bogatsi. I sportowo na razie lepsi… 🙁

 3. Żabojad Nicot doprowadził do tego, że pierwszy raz w życiu ciesze się z bramki, którą władowali Polonii. Nie przypuszczałem, że kiedykolwiek to się wydarzy.
  Ale w tej sytuacji – im gorzej, tym lepiej.
  Poza tym:
  Nikt mi nie powie, że Polonia ma trenera, Nie uwierze w taka bajkę
  Nie ma bramkarza. Ten parodysta wykopuje piłkę do max 2/3 swojej połowy! Dalej normalny bramkarz wyrzuca ręką.
  Co do samej „gry”, to już wiem dlaczego nie ma wyników. Udający piłkarzy Poloniści mają jakies tam wyszkolenie techniczne, za to nie mają kompletnie rozumu. Zero myślenia o druzynie, zero szukania kolegi do podania, zero szybkości, zero chęci.
  To musi paść. Im szybciej, tym lepiej.

 4. Nie tylko trener powinien się wynieść.
  Dyrektor Kosiorowski także. I niech zabierze ze sobą swoich grajków z Pogoni Siedlce. I też tych dwóch emerytów, których nikt nie chciał oprócz niego. I tego brazylijskiego gieroja z ludowego zespołu podhalańskiego z a-klasy także.
  Panie Nitot – do dzieła, nie toleruj tego dłużej !

  1. i tak teraz nie wymienisz piłkarzy bo sezon trwa, zresztą zwalnianie to koszty, zatrudnianie to koszty i ryzyko.
   Dlatego ekonomiczniej było by wymienić trenera i wpierw zweryfikować hipotezę czy aby na pewno zawodnicy się nie nadają.
   Do końca sezonu jest jeszcze trochę czasu można robić selekcję.

  2. ja dalej uważam, że mamy na tę ligę bardzo dobrych zawodników.
   Jeśli nie najlepszy personalnie skład to jeden z lepszych, a na pewno nie przystający do miejsca w lidze i poziomu gry.

 5. Pan Nitot nie wykona gwałtownych ruchów … bo nie ma mu kto doradzić co zrobić. Będzie teraz liczył straty i koszty. Moim zdaniem cały zespół jest do wymiany, to co grali w drugiej połowie to był dramat. Pierwsza ok, ale potem stracili siły ? zaczął grać Świt ?
  Znowu była gra techniczna, z której nic nie wynikało.
  Naprawdę nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy.

 6. Panie francuz niech pan wyda kasę na promowanie polskich projektów, będzie promowanie Polaków i z całą pewnością zwrot inwestycji.
  Niech pan nie marnuje swoich ciężko zarobionych pieniędzy na tych leni.
  Zupełnie szczerze panu współczuję.

 7. Trzy mecze, zero bramek. Może ekipa jest na tę ligę ok, ale czy my mamy klasowego napastnika, który strzeli bramkę z niczego gdy drużynie nie idzie?

  Z Krystianem Pieczarą i z tym składem bylibyśmy w pierwszej trójce, a nie tylko w pierwszej ósemce. Potrzeba z przodu „Pana piłkarza”, który 5-6 bramek w sezonie strzeli bez niczyjej asysty, bazując tylko na własnym potencjale. Do tego wykorzysta to co reszta mu dogra.

 8. Do aspolonia 21
  Fajnie chlopaki …….
  3 mecze ani jednej strzelonej bramk …
  Zadnego ryzyka …fajni…
  Teraz zostaje liczyc ze Jagielonia ze wzgledu ze ma blizszy wyjazd do Waszawy niz do alexandrowa nieodpusci i bedzie 8 ..tylko czy to nie oznacza ze kierownicto i fajne chlopaki beda blokowac dalej miejsce mlodym…….

Dodaj komentarz