21 kolejka III ligi niezagrożona

Jak udało się ustalić dziennikarzowi Adamowi Drygalskiemu najbliższa, a zarazem ostatnia z etapu zasadniczego, kolejka III ligi odbędzie się. Informację potwierdził prezes ŁZPN-u, Adam Kaźmierczak.

Adam Pazio, Rafał Parobczyk

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “21 kolejka III ligi niezagrożona

  1. Legia II gra o 12:00, my o 14:00, a Sokół o 15:00.

    Gdy Polonia będzie wychodzić na murawę to nasi piłkarze będą znali końcowy wynik Legii, ale Sokół będzie w lepszej sytuacji – o końcowym wyniku Polonii i Świtu dowie się w przerwie swojego meczu i będzie wiedział czy jest o co walczyć w drugiej połowie.

    Brawo MZPN. Mogli po 20 kolejce skorygować godziny rozgrywania tylko tych trzech meczów i byłoby fair. Niech już PZPN przejmie tę III ligę.

    * * *
    Ciekawie z tym bilansem bramkowym. Jednobramkowa wygrana Legii II i jednobramkowa porażka Polonii da ten sam bilans bramkowy: +11. Legia II strzeliła jednak na razie więcej bramek niż Polonia, więc ich „+11” byłoby lepsze niż nasze „+11”. Ma zatem znaczenie czy ew. jednobramkowa porażka Polonii to 0:1 czy 4:5. Lepsze 4:5 lub 3:4 niż 0:1. To (przynajmniej w teorii) powinno mieć wpływ na bardziej otwartą strategię naszych tj. wynik „ala Budapeszt”.

Dodaj komentarz