Polonia Warszawa - Lechia Tomaszów Maz.
2 : 1
5' M.Kluska 79'K.Pieczara -

Przebieg:
90'
Koniec, Polonia wygrała!
90'
Szybka strata i rywale mają aut pod naszym polem karnym
90'
Mamy aut na wysokości pola karnego rywali
90'
Brudnicki ratuje Polonię. Źle wybił Kluska, dośrodkowanie w pole karne i główka jednego z rywali. Brudnicki popisał się kapitalną paradą.
90'
Wybili rywale, ale Polonia dalej przy piłce
90'
Dobra wrzutka i jeszcze jeden rożny
89'
Rożny dla Polonii
83'
Kolejna szansa polonistów. Nasz zespół ruszył z kontrą. Sporo miejsca miał Piątek, ale podał prosto do obrońcy.
Informacja:
Świetna rozegranie polonistów na lewej stronie. Pieńkowski wypuszczony na skrzydle zgrał do Pieczary, a ten z 11metra trafił do siatki.
79'
Pieeeeeeeeeeeeeeeczara!
76'
Teraz znacznie lepsze dośrodkowanie Pazio, zakotłowało się w polu karnym, ale ostatecznie zacznie bramkarz.
75'
SZybka akcja polonistów, ale niestety fatalna wrzutka Pazio i zacznie bramkarz
72'
Rzut rożny dla Lechii
70'
Mogli poloniści szybko odpowiedzieć, ale Kluska w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza.
69'
Rywale wyrównali.
68'
Rzut karny dla Lechii
Informacja:
Debiutuje Pieńkowski.
Informacja:
Trwa pokaz pirotechniczny kibiców, nic w tej chwili nie widać.
62'
Dośrodkowanie w nasze pole karne, ale zdołał wybić Brudnicki. Przy tym mocno ucierpiał jeden z graczy Polonii, chyba Kiczuk.
62'
Atakują rywale, aut blisko pola karnego Polonii
55'
Na razie wyrównana 2 połowa. Żadna z drużyn nie może zdominować rywala.
52'
Mogło być groźnie. Świetne podanie do Radzińskiego, ale niestety napastnik poślizgnął się.
50'
Wybili poloniści. Miał nasz zespół kontrę, ale Wełna rajd zakończył niecelnym podaniem. Jest jeszcze aut.
49'
Jeszcze jeden wolny dla Lechii, z podobnej odległości, ok. 25 m. do bramki
48'
Miała Lechia rzut wolny, ale ostatecznie piłka w rękach Brudnickiego
46'
Polonia zaczęła 2 połowę
45'
Przerwa
45'
Świetnie mogła skończyć się pierwsza połowa. Podanie do Kluski na lewej stronie. Ten wrzucił do Pieczary. Niestety napastnik minimalnie przestrzelił glową.
Informacja:
Kontuzja Paczuka może być poważna, został zniesiony z boiska na noszach
44'
Paczuka zastąpił Radziński
41'
Ostro na piłkę poszedł Paczuk i zderzył się z bramkarzem. Napastnik zobaczył kartkę i chyba doznał urazu.
40'
To powinno być 2:0. Świetna kontra polonistów. Wypuszczony na lewej stronie Paczuk. Zagrał do środka do Pieczary, ale jego strzał został wybity z linii bramkowej przez obrońcę.
39'
Mocny pressing rywali w ostatnich minutach, nie radzą sobie z nim poloniści
36'
Polonia ma delikatną przewagę, ale na razie nie ma z tego sytuacji bramkowych. Rywale natomiast groźnie kontrują.
32'
Dośrodkowanie w naszego obrońcę. Potem Lechia miała jeszcze piłkę, poloniści wybijają na aut.
32'
Wolny dla rywali, ok. 25 metrów od bramki
31'
Strata rywali. Mieliśmy szansę na kontrę, ale fatalnie akcję rozegrali nasi zawodnicy.
31'
Taktyczny faul Wełny w środku boiska i od razu obrońca ukarany kartką
27'
Faul na Brudnickim
27'
Było groźnie i jeszcze jeden róg
26'
Kolejny błąd obrońcow - za mocne podanie do Brudnickiego i Lechia ma rożny
25'
Fatalna strata Mikołajewskiego pod wlasnym polem karnym, ale strzał z dystansu złapał Brudnicki
24'
Faul naszego gracza i zacznie bramkarz
23'
Nie najlepsze rozegranie, ale dalej nasza drużyna przy piłce i jeszcze jeden rożny.
22'
Rzut rożny dla Polonii
17'
Ładne uderzenie Kluski nad murem, ale nieznacznie obok bramki
16'
Ładna akcja polonistów lewą stroną, ale dośrodkowania nie oponował nasz zawodnik. Chwilę później faul rywali i mamy rzut wolny ok. 20 metrów od bramki
14'
Dośrodkowanie z wolnego prosto w ręce Brudnickiego
13'
Łatwo ominięty został Pazio, ratować wszystko faulem musiał Marciniec.
12'
Wybili rywale
11'
9'
Groźna akcja gości. Dośrodkowanie z prawej strony, nasz obrońca zgrał głową do rywala, ale w ostatniej chwili udało się zablokować uderzenie.
8'
Zaatakowali poloniści. Ponownie okazję miał Kluska, ale uderzył słabiej - piłka przeleciała obok bramki.
6'
W odpowiedzi goście, niepewne wybicia Kiczuka. Rywal uderzył z okolic linii pola karnego, ale nad bramką.
Informacja:
Akcja prawą stroną. Paczuk nie przejął dośrodkowanej piłki przez Pazia, ale dopadł do niej Kluska i strzałem sprzed pola karnego pokonał bramkarza.