Posted in Niusy

Kruszewski odchodzi oficjalnie ze sztabu szkoleniowego Polonii

Potwierdziły się nasze doniesienia odnośnie rozstania z Piotrem Kruszewskim [link]. Trener bramkarzy rozstaje się z Polonią po pięciu latach pracy. Obowiązująca do końca czerwca tego roku umowa z trenerem nie zostanie przedłużona. Continue reading „Kruszewski odchodzi oficjalnie ze sztabu szkoleniowego Polonii”

Posted in Niusy

Kruszewski odchodzi z Polonii

Jak informowaliśmy jakiś czas temu o tym, że po odejściu Mariusza Pawlaka klub pożegna się także z jego asystentami. Wiemy na pewno, że w nowym sezonie nie będzie Piotra Kruszewskiego. Continue reading „Kruszewski odchodzi z Polonii”

Posted in Niusy

Nowy sztab szkoleniowy na sezon 2026/27 już wkrótce?

Rezygnacja Piotra Kosiorowskiego z funkcji dyrektora sportowego to nie jedyne osłabienie pionu sportowego Polonii. Prawdopodobnie na początku tygodnia klub potwierdzi rozstanie z całym sztabem szkoleniowym. Continue reading „Nowy sztab szkoleniowy na sezon 2026/27 już wkrótce?”

Posted in Niusy

Kruszewski prelegentem na konferencji trenerów bramkarzy

Trener bramkarzy „Czarnych Koszul” Piotr Kruszewski wystąpił w roli prelegenta podczas drugiej edycji konferencji dla trenerów bramkarzy, która dzisiaj odbyła się w Łęcznej. Tematem przewodnim rozmów była obrona piłki po dośrodkowaniu z bocznego sektora boiska. Continue reading „Kruszewski prelegentem na konferencji trenerów bramkarzy”

Posted in Video Wywiady

Sztab szkoleniowy Polonii po meczu z Olimpią Elbląg

Dzisiejszą wypowiedź trenera Rafała Smalca uzupełniła reszta jego sztabu szkoleniowiego, tj. Maksymilian Hołownia, Maciej Wesołowski, Piotr Kruszewski, Bartosz Jastrzębski, Wojciech Mielczarek i Artur Karasiewicz.  Continue reading „Sztab szkoleniowy Polonii po meczu z Olimpią Elbląg”

Posted in Felietony Nie znam się na tej robocie

Lidera mamy !! I co dalej…?

Wychodząc z K6 w sobotni wieczór dało się czuć pewną euforię na trybunach. No, bo znowu mamy lidera. Pierwszy raz od wygranej z Legionovią. Tyle miesięcy czekania i  znowu jest wymarzone pierwsze miejsce. Entuzjazm na trybunach, na dziedzińcu, w CK. Każdy patrzy w telefon i widzi, że Kotwica znowu nawaliła, KKS nie dał rady Stomilowi a Lech II po golu Filipa Wilaka w 25 sekundzie ograł Olimpię. No i na koniec Wisła Puławy dostała ostry łomot z Garbarnią. Czego chcieć więcej. JEST SUPER!!! Pierwsza liga za rogiem!! Continue reading „Lidera mamy !! I co dalej…?”