Tag: Piotr Kruszewski

Kruszewski odchodzi oficjalnie ze sztabu szkoleniowego Polonii
Potwierdziły się nasze doniesienia odnośnie rozstania z Piotrem Kruszewskim [link]. Trener bramkarzy rozstaje się z Polonią po pięciu latach pracy. Obowiązująca do końca czerwca tego roku umowa z trenerem nie zostanie przedłużona. Continue reading „Kruszewski odchodzi oficjalnie ze sztabu szkoleniowego Polonii” →
Kruszewski odchodzi z Polonii
Jak informowaliśmy jakiś czas temu o tym, że po odejściu Mariusza Pawlaka klub pożegna się także z jego asystentami. Wiemy na pewno, że w nowym sezonie nie będzie Piotra Kruszewskiego. Continue reading „Kruszewski odchodzi z Polonii” →
Nowy sztab szkoleniowy na sezon 2026/27 już wkrótce?
Rezygnacja Piotra Kosiorowskiego z funkcji dyrektora sportowego to nie jedyne osłabienie pionu sportowego Polonii. Prawdopodobnie na początku tygodnia klub potwierdzi rozstanie z całym sztabem szkoleniowym. Continue reading „Nowy sztab szkoleniowy na sezon 2026/27 już wkrótce?” →
Kruszewski prelegentem na konferencji trenerów bramkarzy
Trener bramkarzy „Czarnych Koszul” Piotr Kruszewski wystąpił w roli prelegenta podczas drugiej edycji konferencji dla trenerów bramkarzy, która dzisiaj odbyła się w Łęcznej. Tematem przewodnim rozmów była obrona piłki po dośrodkowaniu z bocznego sektora boiska. Continue reading „Kruszewski prelegentem na konferencji trenerów bramkarzy” →
Sztab szkoleniowy Polonii po meczu z Olimpią Elbląg
Dzisiejszą wypowiedź trenera Rafała Smalca uzupełniła reszta jego sztabu szkoleniowiego, tj. Maksymilian Hołownia, Maciej Wesołowski, Piotr Kruszewski, Bartosz Jastrzębski, Wojciech Mielczarek i Artur Karasiewicz. Continue reading „Sztab szkoleniowy Polonii po meczu z Olimpią Elbląg” →
Lidera mamy !! I co dalej…?
Wychodząc z K6 w sobotni wieczór dało się czuć pewną euforię na trybunach. No, bo znowu mamy lidera. Pierwszy raz od wygranej z Legionovią. Tyle miesięcy czekania i znowu jest wymarzone pierwsze miejsce. Entuzjazm na trybunach, na dziedzińcu, w CK. Każdy patrzy w telefon i widzi, że Kotwica znowu nawaliła, KKS nie dał rady Stomilowi a Lech II po golu Filipa Wilaka w 25 sekundzie ograł Olimpię. No i na koniec Wisła Puławy dostała ostry łomot z Garbarnią. Czego chcieć więcej. JEST SUPER!!! Pierwsza liga za rogiem!! Continue reading „Lidera mamy !! I co dalej…?” →
Poloniści | Wielka Polonia Warszawa Online | Konwiktorska 6 | KSP | Warszawska Ferajna | Polonia 1911

1 kolejka
1/2 finału baraży

