Popielarz o ostatnich działaniach Stowarzyszenia. Ogłoszenia Enigmy

Stowarzyszenie Klubu Sportowego Polonia Warszawa (SKSPW) pod przewodnictwem Pana Grzegorza Popielarza przeprowadziło w ostatnich dniach szereg działań. 

Grzegorz Popielarz
Grzegorz Popielarz (fot. Leszek Szymański / PAP)
  1. Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości Markiem Biernackim w sprawie działań prokuratury w sprawie śledztwa dotyczącego Ireneusza Króla. Pan Grzegorz Popielarz nie unikał składania zeznań. Minister obiecał interweniować.
  2. Z inicjatywy zarządu SKSPW odbyło się spotkanie z Wojewodą Mazowieckim (Jackiem Kozłowskim) i Komendantem Wojewódzkim Policji (Cezarym Popławskim) w sprawie zapewnienia bezpieczeństwa kibicom oraz drużynie na wyjazdach.
    Na prośbę władz SKSPW Wojewoda obiecał wstawić się u gospodarzy spotkań wyjazdowych, aby przyznać kibicom Polonii Warszawa maksymalną (nawet ponadnormatywną) pulę wejściówek.
  3. Wczoraj (środa, 10/09/2013) Walne Zgromadzenie SKSPW podjęło uchwałę o przystąpieniu jako akcjonariusz do tworzonej Spółki Akcyjnej Polonia Warszawa, po zaaprobowaniu statutu Spółki przez akcjonariuszy.
Flaga reprezentacyjna
Flaga reprezentacyjna

Grupa „Ultras Enigma” nadal prowadzi zbiórkę na nowy bęben i flagę. Flaga co prawda zadebiutowała wczoraj na meczu z San Marino, ale do spłaty zostało jeszcze 200 zł.

NUMER KONTA DO WPŁAT: 81 2490 0005 0000 4000 1454 2666. Więcej na forum (klik)

Reprezentacja Polski wygrała 5-1 (3-1) w wyjazdowym spotkaniu eliminacji mistrzostw świata z San Marino. Mimo zwycięstwa, Polacy nadal zajmują czwarte miejsce w grupie H. W spotkaniu tym zagrali ekspoloniści. W 72 minucie Jakuba Błaszczykowskiego zastąpił Adrian Mierzejewski. Siedem minut później Paweł Wszołek zmienił Grzegorza Krychowiaka. „Mierzej” w 75 minucie zdobył ostatnią bramkę w meczu rozgrywanym w Serravalle.

Źródło: własne / Stowarzyszenie Klubu Sportowego Polonia Warszawa / PZPN

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “Popielarz o ostatnich działaniach Stowarzyszenia. Ogłoszenia Enigmy

  1. Ja uważam że każda pomoc jest wskazana, chociażby z powodu darmowej reklamy w mediach.
    Musimy się profesjonalnie zorganizować. Niema co wyważać otwartych drzwi, skorzystajmy że sprawdzonej drogi. Tylko tak przyciągnęły pieniądze do Klubu.

Dodaj komentarz