Kategoria: Kibice

Zbiórka na mecz z Bzurą
Już jutro podczas meczu Polonii z Narwią Ostrołęka przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy na ostatni mecz z Bzurą Chodaków. Continue reading „Zbiórka na mecz z Bzurą” →
Zbiórka na oprawę na mecz z Bzurą
Grupa ULTRAS ENIGMA rozpoczyna wielką zbiórkę pieniędzy na oprawę meczu z Bzurą Chodaków, planujemy wykonać kilka opraw w tym m.in z włączeniem całego stadionu. Continue reading „Zbiórka na oprawę na mecz z Bzurą” →
Polonia będzie zgłoszona w przyszłym roku. „Kamienna” na Chodaków?
W związku z pojawiającymi się informacjami dotyczącymi przyszłości drużyny seniorów sekcji piłki nożnej, Zarząd MKS Polonia Warszawa pragnie zakomunikować, iż bez względu na wynik sportowy zgłosi drużynę do rozgrywek ligowych w sezonie 2014/2015. Continue reading „Polonia będzie zgłoszona w przyszłym roku. „Kamienna” na Chodaków?” →
Relacja smsowa z meczu z Czarnymi Węgrów 11.05.2014
Continue reading „Relacja smsowa z meczu z Czarnymi Węgrów 11.05.2014” →
Oświadczenie Marka Troniny i oficjalne stanowisko zarządu Stowarzyszenia Wielka Polonia.
Poniżej prezentujemy oświadczenia Marka Troniny, pełnomocnika MKSu i Stowarzyszenia Wielka Polonia, oraz oficjalne stanowisko zarządu Wielkiej Polonii.
Kucz na testach w Anglii. Magazyn w CK
„Przegląd Sportowy” informuje, że 15-letni bramkarz Polonii Tomasz Kucz przebywa na testach w kolejnym klubie z zachodniej ligi, tym razem w Liverpoolu. Continue reading „Kucz na testach w Anglii. Magazyn w CK” →
Otwarcie kas. Relacja SMS-owa z meczu z Koroną Ostrołęka.
Kibiców, którzy nie mogą przybyć w niedzielę na mecz Polonii z Koroną Ostrołęka (4.05.2014, godz. 18:00), zachęcamy do zamówienia relacji SMS z tego spotkania. Dochód z serwisu zasili podopieczną kibiców Polonii w warszawskim ZOO, czarną jaguarzycę Beatę. Continue reading „Otwarcie kas. Relacja SMS-owa z meczu z Koroną Ostrołęka.” →
Wielka Polonia wzywa MKS do zajęcia stanowiska w sprawie klubu
Prezentujemy treść oficjalnego pisma (29.04.2014 r.) zarządu Stowarzyszenia Sympatyków „Czarnych Koszul” „Wielka Polonia” do władz MKS Polonia Warszawa. Continue reading „Wielka Polonia wzywa MKS do zajęcia stanowiska w sprawie klubu” →
Wielka Polonia oświadcza, że…
Po oświadczeniu MKS Polonia Warszawa (treść tutaj) prezentujemy Wam dwa oświadczenia Stowarzyszenia „Wielka Polonia”… Continue reading „Wielka Polonia oświadcza, że…” →
Z Amatorem na Konwiktorskiej? Komunikaty „Wielkiej Polonii”
Już w piątek Polonia zagra z Amatorem Maszewo. Najprawdopodobniej spotkanie zostanie rozegrane na Konwiktorskiej 6. Sprawę bada „Gazeta Wyborcza”. Continue reading „Z Amatorem na Konwiktorskiej? Komunikaty „Wielkiej Polonii”” →
Wyjazd do Maszewa – informacje
MKS Polonia Warszawa i grupa Ultras Enigma mają przyjemność zaprosić kibiców warszawskiej Polonii na mecz wyjazdowy z Amatorem Maszewo (piątek, godz. 20:00)! Continue reading „Wyjazd do Maszewa – informacje” →
Fogler nie boi się Ciechanowa. Gołaszewski w Świcie
Poloniści dziś zmierzą się z MKS-em Ciechanów. Trzeci zespół IV ligi mazowieckiej przyjeżdża do Warszawy osłabiony. Warszawianie pierwszy raz w tym sezonie przystępują do meczu, będąc liderem tabeli. – Łatwiej jest gonić niż uciekać – powtarza Piotr Dziewicki, ale o rywalach nie myśli. – Koncentrujemy się tylko na sobie. Jesteśmy zespołem, który w tej lidze może wygrać z każdym – podkreśla w „Gazecie Wyborczej” trener. Continue reading „Fogler nie boi się Ciechanowa. Gołaszewski w Świcie” →
Poloniści | Wielka Polonia Warszawa Online | Konwiktorska 6 | KSP | Warszawska Ferajna | Polonia 1911

1 kolejka
1/2 finału baraży

