Jaroń o meczu z Polonią. Aleksandrowicz „za ciężki” do gry na K6! Uzuma w Chodakowie

Wywiadu dla strony Pogoni Grodzisk Mazowiecki udzielił były gracz Polonii Damian Jaroń. Zdaniem „Charona” Pogoń może powalczyć o 3 pkt. – Polonia to silny zespół, ale wiem, że stać nas na zwycięstwo.

Damian Jaroń, Piotr Polczak
Damian Jaroń (fot. Tadeusz Janiec / dumastolicy.pl)

Jaroń śledził „Czarne Koszule” podczas ostatniego meczu z Pelikanem Łowicz (1:0). Zdaniem zawodnika klubu z Grodziska Mazowieckiego dużym osłabieniem naszego zespołu będzie brak Dominika Lemanka, który pauzuje za czerwoną kartkę w meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Dla pomocnika to spotkanie będzie wyjątkowe. – Nie ukrywam, że dla mnie to szczególne spotkanie, spędziłem w Polonii chyba najpiękniejsze chwile w mojej przygodzie z piłką – przyznaje w rozmowie ze stroną Pogoni.

Tony Uzoma Chukwuemeka został wypożyczony do Bzury Chodaków. W zespole gra już Patryk Strus.

Mateusz Sokołowski potwierdził na Twitterze nasze doniesiania odnośnie Patryka Aleksandrowicza. – Patryk Aleksandrowicz nie trenuje już z Polonią. Z tego, co mówią, prezentował się mizernie, a przede wszystkim było go za dużo.

Zachęcamy kibiców Polonii do zamówienia relacji SMS z wyjazdowego meczu piłkarzy „Czarnych Koszul” z Pogoń Grodzisk Mazowiecki (środa 3 września, godz. 17.00). Dochód z serwisu zasili podopieczną kibiców Polonii w warszawskim ZOO, czarną jaguarzycę Beatę. Serwis dostępny jest w dwóch taryfach:

  • Jeśli chcesz otrzymać 3 SMS-owe meldunki z meczu piłkarzy Polonii z Pogonią , wyślij SMS o treści MECZ. 0309 na nr 72480. Koszt usługi to 2,46 zł. Serwis obejmuje 3 SMS-y w trakcie spotkania.
  • Jeśli chcesz otrzymać 1 SMS-owy meldunek po meczu piłkarzy Polonii z Pogonią wyślij SMS o treści MECZ. 0309 na nr 71480. Koszt usługi to 1,23 zł. Serwis obejmuje wysłanie 1 SMS-a z wynikiem spotkania.

Transmisja w systemie pay per view w PTS. Początek o 16:55. Po 12 rozstrzygnięcie konkursu – sprawdzajcie maile 😉

PTS

Źródło: własne / Pogoń Grodzisk Mazowiecki / Emeriten Gang / PTS / Bzura Chodaków

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz