Informacje przed meczem derbowym

Dziś gramy najważniejszy mecz w ten rundzie na K6. Kasy biletowe czynne jutro od godziny 12, na tą chwile sprzedano ok. 700 biletów.

Strefa wolna od Legii
Strefa wolna od Legii

Informacje:

  • O godzinie 19.20 widzimy się na trybunie.
  • Do młyna przychodzimy wszyscy na czarno.
  • Od samego początku dajemy z siebie 100% w dopingu,
  • Jutro zostanie zaprezentowana długo oczekiwana oprawa, niestety cała potrzebna kwota nie została zebrana (liczymy że jutro nie będziecie omijać dziewczyn z puszkami. Każda osoba, która wrzuci powyżej 10zł do puszki, otrzyma vlepki (Polonia nigdy nie zginie i strefa wolna od 7egii)).
  • na meczu będzie można zapisać się również na wyjazd do Otwocka (10 zł) i Radomia (50 zł). W przejściu na trybunę C, w przerwie meczu.

KOMUNIKAT GRUP KIBICOWSKICH:

Już w najbliższy piątek rozegramy jedno z ważniejszych spotkań w 3 lidze. Wyniki są słabe, a atmosfera daleka od wymarzonej, lecz mimo to pragniemy zachęcić was do przyjścia na ten mecz.
Uważamy, że w piątkowy wieczór miejscem każdego Polonisty jest stadion przy Konwiktorskiej 6.

W pełni rozumiemy niezadowolenie kibiców z ostatnich wyników, jednak apelujemy do wszystkich, którzy przyjdą w piątek na mecz o powstrzymanie negatywnych emocji związanych z naszą drużyną. Nie jest to miejsce, ani czas.

Razem możemy wygrać ten mecz!

Widzimy się wszyscy na trybunach o godzinie 19.20 i już od samej rozgrzewki zagrzewamy drużynę do walki.

WALCZYĆ JAK SPARTA POLONIA JEST TEGO WARTA!!!

Źródło: Ultras Enigma

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz