Kategoria: Kibice

Wierzbowski i Bochenek po meczu. Gol jesieni do 19 marca
Po meczu z Wartą Sieradz (4:0) pozytywne opinie zebrał Mariusz Wierzbowski, który debiutował w barwach „Czarnych Koszul”. Continue reading „Wierzbowski i Bochenek po meczu. Gol jesieni do 19 marca” →
Transmisja z meczu z Pelikanem
W niedzielę „Czarne Koszule” zagrają z Pelikanem Łowicz. „Ultras Enigma” organizuje wyjazd na ten mecz [info tutaj]. Tych, którzy nie pojadą do Łowicza na transmisję zaprasza PTS. Continue reading „Transmisja z meczu z Pelikanem” →
Zapisy na wyjazd do Łowicza
„Ultras Enigma” zaprasza wszystkich fanów „Czarnych Koszul” na pierwszy mecz wyjazdowy w rundzie wiosennej. Jedziemy do Łowicza! Continue reading „Zapisy na wyjazd do Łowicza” →
Polonia sprawdzi Małka. Trwa zbiórka karmy!
Drugą jednostkę treningową poloniści odbyli u Jarosława Steca. Trener przygotowania fizycznego badał zawodników pod względem wydolnościowym. Continue reading „Polonia sprawdzi Małka. Trwa zbiórka karmy!” →
Augustyniaka chcą w II lidze? 1000 kg karmy dla psiaków!
Podobno środkowym obrońcą warszawskiej Polonii Piotrem Augustyniakiem zainteresowane poważnie są zespoły Legionovii i Widzewa Łódź. Continue reading „Augustyniaka chcą w II lidze? 1000 kg karmy dla psiaków!” →
Ostatnie zapisy na wyjazd do Białegostoku
„Enigma” przypomina, że dziś odbędą się ostatnie zapisy na mecz wyjazdowy naszych przyjaciół z Krakowa. Cracovia zmierzy się z Jagiellonią Białystok już 19 grudnia. Continue reading „Ostatnie zapisy na wyjazd do Białegostoku” →
Poloniści z pomocą zwierzętom
11 grudnia wraz z piłkarzami i trenerem Polonii Warszawa odwiedziliśmy Szkołę Podstawową nr 32 im. Małego Powstańca na Muranowie. Wizytę złożyliśmy z okazji podsumowania akcji „Mikołajki dla zwierzaka”, organizowanej przez kibiców Polonii i Ośrodek Kibice Razem w ramach zbiórki na schronisko w Józefowie. Continue reading „Poloniści z pomocą zwierzętom” →
Wspieramy Cracovię
Grupa „Ultras Enigma” przypomina o trwających zapisach na wyjazd naszych przyjaciół z Krakowa do Białegostoku. Continue reading „Wspieramy Cracovię” →
II kiermasz świąteczny na Polonii
„Ultras Enigma” informuje, że 28 listopada odbędzie się „Dzień z Polonią”! Zapraszamy wszystkich kibiców w sobotę na Konwiktorską. Continue reading „II kiermasz świąteczny na Polonii” →
Legia nadal nas nie chce. Enigma: Jedziemy. Nie spóźnijcie się na zbiórkę!
Przed kilkudziesięcioma minutami przedstawiciele klubu z Łazienkowskiej odesłali na Konwiktorską listę z danymi sympatyków Polonii, którzy jutro wybierają się do Nowego Dworu na mecz zespołu „Czarnych Koszul” z rezerwami Legii. Continue reading „Legia nadal nas nie chce. Enigma: Jedziemy. Nie spóźnijcie się na zbiórkę!” →
Jedziemy na derby !!!
MZPN oddalił decyzję legii, w związku z tym sektor gości na mecz z Legią II został otwarty. Continue reading „Jedziemy na derby !!!” →
Zapisy na wyjazd do Otwocka
Grupa „Ultras Enigma” zaprasza na mecz wyjazdowy z OKS-em Start Otwock (7 listopada, godz. 14:00). Continue reading „Zapisy na wyjazd do Otwocka” →
Poloniści | Wielka Polonia Warszawa Online | Konwiktorska 6 | KSP | Warszawska Ferajna | Polonia 1911

1 kolejka
1/2 finału baraży

