Transmisja z Grodziska. Zbiórka na oprawę derbową

Już w środę poloniści pojadą do Grodziska Mazowieckiego walczyć o baraże. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi TV Nova. 

Krystian Pieczara - Mateusz Sołtys
Krystian Pieczara (fot. Lugher / dumastolicy.pl)

Z przyjemnością zapraszamy na transmisję na żywo z środowego meczu III ligi: Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Polonia Warszawa, który będzie można zobaczyć tylko na antenie TV NOVA. Początek transmisji o godzinie 17:50. Mecz komentować będzie Łukasz Klufczyński. Spotkanie będzie można zobaczyć bezpośrednio na naszej stronie internetowej www.tvnova.pl. Zapraszamy!

Dodatkowo ważne ogłoszenie od „Ultras Enigma”. Już za 6 dni najważniejszy mecz w 3 lidze z Legią II. Chcemy stworzyć oprawę godną tego meczu, jak i upamiętnić piłkarzy, którzy 70 lat temu zdobywali Mistrzostwo Polski na gruzach stolicy! Potrzebujemy jeszcze 1250 zł!

Wpłać i pomóż nam stworzyć niesamowite widowisko! Numer konta: 40 1160 2202 0000 0002 1831 8857 (w tytule: oprawa). Zbiórkę kończymy 1 czerwca!

Źródło: TVNova / Ultras Enigma

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz