Kosiorowski zagra w rewanżu. Zbiórka na oprawę!

Kapitan „Czarnych Koszul” Piotr Kosiorowski po urazie wrócił do pierwszego zespołu w spotkaniu z Górnikiem Wałbrzych. Zagrał wybornie w środku pola dzięki czemu rywale nie mogli w pełni rozwinąć skrzydeł. 

Górnik Wałbrzych 1:1 Polonia (fot. Robe)
Górnik Wałbrzych 1:1 Polonia (fot. Robe)

Niestety nie obyło się bez upomnienia od sędziego Sebastiana Jarzębaka. Była to dla Kosiorowskiego 13 żółta kartka w tym sezonie. Na całe szczęście upomnienia z rozgrywek ligowych nie liczą się w konfrontacji barażowej.

Kilka dni temu Andrzej Paderewski, szef Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej na swoim Twitterze opublikował wyciąg z regulaminu:

Wczoraj kierownik Polonii Stanisław Mróz potwierdził nam, że kapitan „Czarnych Koszul” będzie mógł zagrać w środowym rewanżu.

Niestety nie udało nam się wygenerować wywiadu z Marcinem Orłowski, najskuteczniejszym strzelcem Górnika Wałbrzych, ale jedną wypowiedź możemy spokojnie zacytować. Na nasze pytanie odnośnie tego, czy Polonia negocjuje z nim umowę nie był zbyt wylewny. – Nie chciałbym się wypowiadać na ten temat. Przed nami rewanż w Warszawie, gdzie będziemy na pewno chcieli powalczyć – powiedział. Trochę zagadkowo, ale… nas to przekonuje.

„Ultras Enigma” informuje, że na tą chwile zebrano 3154 26 zł na środową oprawę. Potrzeba jeszcze drugie tyle! Damy radę i WSZYSCY razem tworzymy atmosferę mamy nadzieje godną awansu do 2 ligi! Numer konta: 40 1160 2202 0000 0002 1831 8857 (oprawa baraż)

Źródło: własne / Ultras Enigma

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz