Kategoria: Kibice

Kosiorowski zagra w rewanżu. Zbiórka na oprawę!
Kapitan „Czarnych Koszul” Piotr Kosiorowski po urazie wrócił do pierwszego zespołu w spotkaniu z Górnikiem Wałbrzych. Zagrał wybornie w środku pola dzięki czemu rywale nie mogli w pełni rozwinąć skrzydeł. Continue reading „Kosiorowski zagra w rewanżu. Zbiórka na oprawę!” →
Zbiórka na oprawę barażową!
Już za niecały tydzień czeka nas najważniejszy mecz w tym sezonie, zagramy o awans do II ligi. Po raz kolejny przy tak ważnym meczu planujemy wykonać 3 oprawy, tak jak to było w przypadku awansu do III ligi! Continue reading „Zbiórka na oprawę barażową!” →
Baraż z? Testy młodych. Zbiórka na megafon
W dzisiaj rozegranych spotkaniach III ligi dolnośląsko-lubuskiej walczące o awans zespoły Górnika Wałbrzych i KS-u Polkowice wygrały swoje spotkania. Continue reading „Baraż z? Testy młodych. Zbiórka na megafon” →
Zapisy na wyjazd barażowy
Emocje po lidze nie opadają. Po regularnych 34 kolejkach ligi pora na dwumecz prawdy. „Czarne Koszule” zmierzą się ze zwycięzcą ligi dolnośląsko-lubuskiej (albo Górnik Wałbrzych albo KS Polkowice). Enigma prowadzi już zapisy: Continue reading „Zapisy na wyjazd barażowy” →
JUTRO WSZYSCY NA MECZ!
Jutro wszyscy na mecz! Na „Kamienną” zostało ok. 200 biletów. Kasy biletowe czynne będą od godziny 11.00. Continue reading „JUTRO WSZYSCY NA MECZ!” →
Transmisja z Grodziska. Zbiórka na oprawę derbową
Już w środę poloniści pojadą do Grodziska Mazowieckiego walczyć o baraże. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi TV Nova. Continue reading „Transmisja z Grodziska. Zbiórka na oprawę derbową” →
K6 ON TOUR—>Grodzisk Mazowiecki!
Dwie szybkie informacje od „Ultras Enigma”. Już w najbliższą środę czeka nas wyjazdowy mecz w Grodzisku.
Wyjazd do Grodziska. Zbiórka na oprawę
Dwa ogłoszenia od „Ultras Enigma”. Pierwsze to wyjazd do Grodziska Mazowieckiego! Już w najbliższą środę czeka nas mecz w Grodzisku. Już na tym meczu mamy możliwość zapewnienia sobie baraży! Continue reading „Wyjazd do Grodziska. Zbiórka na oprawę” →
Kasy na dwa ostatnie mecze. Przyszła III liga
Strona oficjalna informuje o godzinach otwarcia kas na dwa ostatnie mecze „Czarnych Koszul” w tym sezonie ligowym.
Continue reading „Kasy na dwa ostatnie mecze. Przyszła III liga” →
Zbiórka na oprawę derbową
Ultrasi proszą o pomoc w zbiórce na oprawę, w ostatnim ligowym meczu w tym sezonie III ligi. Wielkimi krokami zbliża się mecz z Legią II, który najprawdopodobniej będzie decydował o tym, kto zagra w barażach o II ligę. Continue reading „Zbiórka na oprawę derbową” →
Oskar – Polonia w PTS-ie. Ostatnie miejsca do Łodzi
Polska Telewizja Sportowa informuje, że przeprowadzi transmisję z kolejnego spotkania „Czarnych Koszul”. W niedzielę od 14:55 możecie śledzić poczynania naszych piłkarzy z obiektu w Przysusze. Continue reading „Oskar – Polonia w PTS-ie. Ostatnie miejsca do Łodzi” →
Ogłoszenia parafialne przed meczem Polonia – Sokół
Już jutro Polonia podejmie Sokół Aleksandrów Łódzki. Podczas jutrzejszej niedzieli szykuje się prawdziwy festiwal wrażeń. Poza emocjami piłkarskimi klub i kibice szykują nam różne rozrywki. Continue reading „Ogłoszenia parafialne przed meczem Polonia – Sokół” →
Poloniści | Wielka Polonia Warszawa Online | Konwiktorska 6 | KSP | Warszawska Ferajna | Polonia 1911

1 kolejka
1/2 finału baraży

