Kategoria: Kibice

Apel od grupy Ultras Enigma!
Za nami intensywne 2 miesiące przez, które wykonaliśmy 6 opraw. Niestety po ostatnich oprawach nasz stan konta jest mocno ujemny. Continue reading „Apel od grupy Ultras Enigma!” →
Ogłoszenia kibicowskie przed meczem
Przed jutrzejszym meczem z Olimpią Elbląg, na prośbę grupy Ultras Enigma, przekazujemy garść informacji kibicowskich. Poniżej zamieszczamy treść komunikatu: Continue reading „Ogłoszenia kibicowskie przed meczem” →
Bilety na mecz z Olimpią dostępne od jutra!
Znamy już godziny otwarcia kas przed meczem z Olimpia Elbląg! Continue reading „Bilety na mecz z Olimpią dostępne od jutra!” →
Potrzebna pomoc dla Kibice Razem!
Na oficjalnym fanpage’u facebookowym Ośrodka Kibice Razem pojawił się apel, w związku z nadal trwającymi pracami renowacyjnymi w nowej siedzibie. Continue reading „Potrzebna pomoc dla Kibice Razem!” →
K6 on tour: Opole
Przypominamy o trwających zapisach na wyjazd do Opola! W środku newsa szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia: Continue reading „K6 on tour: Opole” →
Nowa kartka od Emerytów
Grupa „Emeriten Gang” przygotowała kartki pocztowe z wizerunkiem mistrzów Polski z 1946 r. Dla każdej osoby, która wspomoże EG w zbiórce na Beatę (podczas meczu z Polonią Bytom) otrzyma taką kartkę. W rozwinięciu możecie ją zobaczyć. Continue reading „Nowa kartka od Emerytów” →
Oprawa powstańcza – informacje
„Ultras Enigma” informuje, że podczas meczu z Polonią Bytom o godzinie 19:44 zostanie zaprezentowana oprawa Powstańcza, podczas której odśpiewany zostanie hymn. Continue reading „Oprawa powstańcza – informacje” →
Zbiórkę na oprawę powstańczą
Grupa „Ultras Enigma” przypomina o zbiórce na tegoroczną oprawę związaną z obchodami Powstania Warszawskiego. Liczą na Waszą pomoc! Continue reading „Zbiórkę na oprawę powstańczą” →
Zbiórka na oprawę powstańczą
Już 31 lipca, dzień przed 72 rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego zainaugurujemy sezon drugoligowy. Jak co roku planujemy wykonanie oprawy powstańczej.
Potrzebujemy około 5 tysięcy złotych. Continue reading „Zbiórka na oprawę powstańczą” →
K6 on tour: Opole
Grupa „Ultras Enigma” zaprasza na pierwszy wyjazd w II lidze. Rywalem „Czarnych Koszul” będzie Odra Opole. 337 km wspólnej trasy już 6 sierpnia. Szczegóły w środku niusa: Continue reading „K6 on tour: Opole” →
Oświadczenie w sprawie Cezarego Sauczka
Na fan page „Ultras Enigma” pojawiło się oświadczenia Cezarego Sauczka i GTW dotyczące sytuacji związanej z młodym skrzydłowym, który latem przyszedł z akademii MKS-u. Continue reading „Oświadczenie w sprawie Cezarego Sauczka” →
Tak się bawi Polonia! – oprawa z Górnika Wałbrzych
Prezentujemy migawki z wczorajszej oprawy i fety po awansie (video od Enigmy pojawi się później). Miłego oglądania 😉
Continue reading „Tak się bawi Polonia! – oprawa z Górnika Wałbrzych” →
Poloniści | Wielka Polonia Warszawa Online | Konwiktorska 6 | KSP | Warszawska Ferajna | Polonia 1911

1 kolejka
1/2 finału baraży

