Posted in Kibice

Apel od grupy Ultras Enigma!

Za nami intensywne 2 miesiące przez, które wykonaliśmy 6 opraw. Niestety po ostatnich oprawach nasz stan konta jest mocno ujemny.  Continue reading „Apel od grupy Ultras Enigma!”

Posted in Kibice

Ogłoszenia kibicowskie przed meczem

Przed jutrzejszym meczem z Olimpią Elbląg, na prośbę grupy Ultras Enigma, przekazujemy garść informacji kibicowskich. Poniżej zamieszczamy treść komunikatu: Continue reading „Ogłoszenia kibicowskie przed meczem”

Posted in Kibice Komunikaty

Bilety na mecz z Olimpią dostępne od jutra!

Znamy już godziny otwarcia kas przed meczem z Olimpia Elbląg! Continue reading „Bilety na mecz z Olimpią dostępne od jutra!”

Posted in Kibice

Potrzebna pomoc dla Kibice Razem!

Na oficjalnym fanpage’u facebookowym Ośrodka Kibice Razem pojawił się apel, w związku z nadal trwającymi pracami renowacyjnymi w nowej siedzibie. Continue reading „Potrzebna pomoc dla Kibice Razem!”

Posted in Kibice

K6 on tour: Opole

Przypominamy o trwających zapisach na wyjazd do Opola! W środku newsa szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia:  Continue reading „K6 on tour: Opole”

Posted in Kibice

Nowa kartka od Emerytów

Grupa „Emeriten Gang” przygotowała kartki pocztowe z wizerunkiem mistrzów Polski z 1946 r. Dla każdej osoby, która wspomoże EG w zbiórce  na Beatę (podczas meczu z Polonią Bytom) otrzyma taką kartkę. W rozwinięciu możecie ją zobaczyć.  Continue reading „Nowa kartka od Emerytów”

Posted in Kibice

Oprawa powstańcza – informacje

„Ultras Enigma” informuje, że podczas meczu z Polonią Bytom o godzinie 19:44 zostanie zaprezentowana oprawa Powstańcza, podczas której odśpiewany zostanie hymn.  Continue reading „Oprawa powstańcza – informacje”

Posted in Kibice

Zbiórkę na oprawę powstańczą

Grupa „Ultras Enigma” przypomina o zbiórce na tegoroczną oprawę związaną z obchodami Powstania Warszawskiego. Liczą na Waszą pomoc!  Continue reading „Zbiórkę na oprawę powstańczą”

Posted in Kibice

Zbiórka na oprawę powstańczą

Już 31 lipca, dzień przed 72 rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego zainaugurujemy sezon drugoligowy.  Jak co roku planujemy wykonanie oprawy powstańczej.
Potrzebujemy około 5 tysięcy złotych.  Continue reading „Zbiórka na oprawę powstańczą”

Posted in Kibice

K6 on tour: Opole

Grupa „Ultras Enigma” zaprasza na pierwszy wyjazd w II lidze. Rywalem „Czarnych Koszul” będzie Odra Opole. 337 km wspólnej trasy już 6 sierpnia. Szczegóły w środku niusa: Continue reading „K6 on tour: Opole”

Posted in Kibice Niusy

Oświadczenie w sprawie Cezarego Sauczka

Na fan page „Ultras Enigma” pojawiło się oświadczenia Cezarego Sauczka i GTW dotyczące sytuacji związanej z młodym skrzydłowym, który latem przyszedł z akademii MKS-u.  Continue reading „Oświadczenie w sprawie Cezarego Sauczka”

Posted in Kibice Video

Tak się bawi Polonia! – oprawa z Górnika Wałbrzych

Prezentujemy migawki z wczorajszej oprawy i fety po awansie (video od Enigmy pojawi się później). Miłego oglądania 😉

Continue reading „Tak się bawi Polonia! – oprawa z Górnika Wałbrzych”