Oświadczenie kibiców po spotkaniu z prezesem i sztabem szkoleniowym

Kibice po spotkaniu z prezesem Jerzym Engelem i sztabem szkoleniowym wydali specjalne oświadczenie, którego treść możecie przeczytać poniżej: 

Polonia 0:1 ROW Rybnik (16.09.2016)Dzisiaj odbyło się długo wyczekiwane spotkanie z Sztabem Szkoleniowym i Prezesem Jerzym Engelem. Tematem spotkania były głównie wyniki jak i postawa zespołu. Ustaliliśmy, że cel zespołu na ostatnie cztery spotkania to 10 punktów. Padła deklaracje, że w przypadku braku osiągnięcia wyniku Igor poda się do dymisji. Całościowe podsumowanie nastąpi po zakończeniu rundy w formie ogólnego spotkania.

Wszystkich zachęcamy do przyjścia na sobotnie spotkanie i wspieranie piłkarzy w osiągnięciu zakładanego celu. Polonia to My wszyscy i od pierwszego do ostatniego gwiazdka wspierajmy naszych piłkarzy !!!

Polonia z Kotwicą Kołobrzeg zagra w sobotę o 17.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

15 thoughts on “Oświadczenie kibiców po spotkaniu z prezesem i sztabem szkoleniowym

 1. Tego się obawiałem. Igora rozstrzelają (nie ma żadnych, nawet teoretycznych szans na te 10 punktów), powieszą ku uciesze gawiedzi kilku współwinnych (czytaj: z klubu odejdzie ten i ów piłkarz), a główny winowajca i szkodnik Delfin zostanie będzie dalej rżnął głupa, że to nie on rozwala nam klub. Jedyny problem, to gdzie znajdą frajera, który po doświadczeniach Igora pozwoli robić z siebie idiotę i nieudacznika.

  1. Czy Radosław Majdan zrobił kurs trenerski?
   To może niech już robi w trybie eksternistycznym!

 2. Grilowanie Pana Gołaszewskiego nie ma większego sensu, jeśli tylko on ma być odpowiedzialnym za obecną degrengoladę. Przecież ktoś po boisku biega, ktoś tych biegających wyselekcjonował, ktoś ich wreszcie zakontraktował i podpisał z nimi umowy.
  Nie wiemy też, czy aby dodatkowo finanse nie są motywem sprawczym tego co dziś mamy. Jednak w tej sytuacji wystarczyłoby szczere powiedzenie – mamy tyle ile mamy i na tyle ile mamy – gramy. A nie rozrzucać wszem i wobec mocarstwowe plany, budować stadion i wieżowce, obiecywać awans. Dziadek powtarzał: jak się nie ma miedzi to się w domu siedzi.
  Obym jednak nie miał racji, oby trener z drużyną zdobyli te wyznaczone 10 punktów, obu powstał stadion, a awans był realny.

 3. A może Prezes Engel wybierze się w sobotę na Służewiec i pogada z Januszem Romanowskim, aby reaktywował Pogoń Konstancin?

  A w niedzielę, oglądając gonitwy z udziałem koni Polskiego Klubu Wiejskiego, dobiją targu?
  Igor Gołaszewski zamiast trenerem zostanie kierownikiem drużyny i… plan pięcioletni wykonamy w 3 lata!

 4. Sneer_LM ma rację. Igor więcej d*** nie podskoczy. Co on może więcej? Niestety łatwiej jest zwolnić trenera niż rozwiązać kontrakty z nieudacznikami kopiących piłkę po murawie. Te ustalenia na 10 punktów to kpina. Tym bardziej, że z Kotwicą zanotujemy kolejny remis …
  Sorry, ale taki mamy klimat.

  1. To nie jest nierealne, ale przy tym co nasi kopacze prezentują na razie to ciężko o optymizm. Niestety są w tej chwili w stanie permanentnego stłamszenia – nie ma wyników, nie ma stabilizacji w składzie i taktyce, może brakować hajsu… Ciężko grać w takim momencie. Stokowcowi się udało, ale w sztabie potrafili dotrzeć do zawodników, z których wycisnęli 120% normy.

Dodaj komentarz