Relacja ze spotkania z prezesem

8 grudnia odbyło się spotkanie pomiędzy przedstawicielami klubu oraz reprezentantami środowisk i stowarzyszeń kibiców Polonii Warszawa. 

Polonia 2:0 Kotwica Kołobrzeg (05.11.2016)Podczas rozmowy poruszono najważniejsze kwestie związane z aktualną sytuacją i przyszłością klubu. Było to kolejne z cyklicznych spotkań w minionym roku. Poniżej przedstawiamy główne tematy poruszane podczas spotkania.

  1. W kwestii meczu z Kotwicą Kołobrzeg i dopuszczenie do sprzedaży zbyt małej ilości biletów ustalono, że taka sytuacja, która wynikła z niezamierzonego nieporozumienia pomiędzy osobami odpowiedzialnymi za współpracę z kibicami i Zarządem klubu, była przypadkowa i więcej się nie powtórzy.
  2. Kibice stwierdzili, że trener Igor Gołaszewski, zawiódł w rundzie jesiennej zaufanie środowiska kibicowskiego w związku z deklaracjami bez pokrycia jakie złożył wcześniej kibicom, a dotyczącym miejsca zespołu w tabeli po pierwszej rundzie. Przedstawiciele grup kibicowskich sugerowali zmianę na tym stanowisku i zwrócili się do Zarządu aby zastanowił się czy tego typu decyzja byłaby dobrym rozwiązaniem na przyszłe wyniki zespołu.
  3. Na prośbę środowiska kibiców Prezes wyraził zgodę, aby pan Mariusz Czaja został pełnomocnikiem zarządu ds. kibiców. Prezes klubu wyraził opinie, że nie ma żadnych przeciwwskazań aby zaproponowana osoba rozpoczęła współpracę z Zarządem od stycznia 2017 r.
  4. Kibice zgłosili uwagi odnośnie pracy spikera meczowego. Ustalono, że spikerowi zostaną przekazane wnioski kibiców. Kibicom nie podoba się puszczanie muzyki po zdobywanych golach przez zespół, co zagłusza w ich opinii naturalną radość na trybunach oraz błąd jaki popełnił w niewłaściwym odczytaniu intencji baneru wywieszonego przez kibiców z Opola. Ustalono, że spikerowi zostaną przekazane uwagi kibiców na spotkaniu grupy roboczej jaka powstanie w styczniu.
  5. Kibice, z myślą o zwiększeniu frekwencji na trybunach, zaproponowali zmianę cen biletów na następną rundę oraz by młodzież i dzieci mogły otrzymać stałe wejściówki na mecze pierwszej drużyny. Prezes z zadowoleniem przyjął tę propozycję i przekazał ten temat do opracowania i przedstawienia konkretnej propozycji Zarządowi przez grupę roboczą złożoną z przedstawicieli środowiska kibiców i pracowników klubu zajmujących się na co dzień cenami i dystrybucją biletów.
  6. Wiele czasu poświęcono wyjaśnieniom sprawy sprzedaży pamiątek i gadżetów klubowych. Ustalono aby w przyszłym tygodniu odbyło się spotkanie zainteresowanych stron w celu wypracowania satysfakcjonujących dla wszystkich, nowych zasad współpracy. Z ramienia klubu zajmuje się tym tematem Aleš Šostok. A w przypadku gdyby zainteresowane tym tematem strony nie doszły do porozumienia, ostateczną decyzję w tym temacie podejmie Prezes klubu.

Podczas spotkania przedyskutowano wiele innych tematów, które jednak nie były tak ważne, jak te wymienione powyżej. Wszyscy opuszczali spotkanie zadowoleni i ustalono ściślejszą współpracę środowiska kibiców z osobami zatrudnionymi w klubie.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Relacja ze spotkania z prezesem

Dodaj komentarz