Autor: muchomor
Transmisja z jutrzejszego meczu
Wejście na mecz z Lechią tylko dla kibiców z łódzkiego
Z powodu przebudowy stadionu Lechii i wyłączeniu z użycia jednej trybuny, zamknięty został sektor gości. W związku z tym wejść na stadion w niedzielę mogą tylko osoby zameldowane w województwie łódzkim – przy wejściu sprawdzany będzie dowód osobisty albo inny dokument, potwierdzający tożsamość. Więcej informacji na stronie Lechii (link).
Źródło: lechiatm.pl
Zapowiedź: Lechia Tomaszów Maz. – Polonia Warszawa
Po dwóch tygodniach Polonia wraca do rozgrywek ligowych. W najbliższej kolejce czeka nas hitowe spotkanie. „Czarne Koszule” w niedzielę zagrają na wyjeździe z piątą drużyną – Lechia Tomaszów Mazowiecki, która ma 1 punkt więcej, ale i jeden mecz więcej rozegrany. Rywala nie ma się co jednak przesadnie bać, bo zimą stracił wielu ważnych zawodników. Continue reading „Zapowiedź: Lechia Tomaszów Maz. – Polonia Warszawa” →
Otulak i Manel odeszli z Polonii II
Wiosną w zespole Polonii II nie zobaczymy Bartosza Otulaka, który w minionej rundzie zagrał 630 minut, a w zeszłym sezonie 459. Młody obrońca przeniósł się do IV-ligowego Huraganu Wołomin na zasadzie wypożyczenia. W weekend zagrał już w drużynie rezerw swojego nowego klubu. Continue reading „Otulak i Manel odeszli z Polonii II” →
Chmielewski zwolniony z Pelikana
W środę Pelikan Łowicz poinformował o rozwiązaniu umowy z Łukaszem Chmielewski, który w Łowiczu pracował od 1 lipca 2018 roku. Nowym trenerem łowiczan został Mykoła Dremluk (były zawodnik Pelikana), który sezon zaczynał jako szkoleniowiec Ruchu Wysokie Mazowieckie. Został jednak z tego klubu zwolniony w grudniu z powodu niezadowalających wyników.
Źródło: własne/pelikan.lowicz.pl
PJS po 19 kolejce
Pomimo niegrania w miniony weekend, sytuacja Polonii w klasyfikacji PJS nie zmieniła się. Niepokoić może tylko fakt, że w oficjalnej klasyfikacji PJS na ten moment Mateusz Małek nie jest uznawany za wychowanka.
Continue reading „PJS po 19 kolejce” →
Podsumowanie weekendu w wykonaniu juniorów
Zapraszamy do podsumowania występów najważniejszych roczników juniorów warszawskiej Polonii w minionym tygodniu (22-23.03.2019 r.). Weekend był bardzo udany dla MKS-u, drugi raz z rzędu wygrały obie drużyny z CLJ, udanie wiosnę zaczął też rocznik u-19. W dalszej części newsa informacje o naborach. Continue reading „Podsumowanie weekendu w wykonaniu juniorów” →
Z Legią II 29 maja 2019 roku
Potwierdziły się nasze informacje sprzed kilku dni, mecz z Legią II Warszawa ponownie został przełożony. Z rezerwami zagramy 29 maja 2019 roku o 19:00. Pierwszy mecz na K6 zostanie zatem rozegrany 6 kwietnia 2019 roku z Ursusem Warszawa
Źródło: kspolonia.pl
Remis z Wisłą Płock (aktualizacja: bramki)
W dodatkowym sparingu, rozegranym z powodu przełożenia meczu z Legią II, Polonia pokazała się z dobrej strony. „Czarne Koszuly” zremisowały 1:1 z ekstraklasową Wisłą Płock.
Continue reading „Remis z Wisłą Płock (aktualizacja: bramki)” →
Pierwszy mecz na K6 jednak z Ursusem?
Zamieszania związanego z meczem z Legią II ciąg dalszy. Wszystko wskazuje, że spotkanie z rezerwami lokalnego rywala zostanie po raz kolejny przełożone i nie odbędzie się 3 kwietnia, a później. Continue reading „Pierwszy mecz na K6 jednak z Ursusem?” →
Pieczara najlepszy, oceny za mecz z Victorią
Jak można było się spodziewać, najwyższą średnią ocen (ze 141 odpowiedzi) za mecz z Victorią Sulejówek uzyskał Krystian Pieczara, strzelec dwóch bramek. Większym zaskoczeniem może być drugie miejsce, które zajął Kacper Wasilewski. Młody pomocnik zanotował świetny finisz głosowania, ostatnie dwadzieścia głosów przyniosło piętnaście dziesiątek. Reszta ocen w rozwinięciu. Continue reading „Pieczara najlepszy, oceny za mecz z Victorią” →
Sparing z Wisłą Płock zamknięty dla mediów i kibiców
Piątkowy mecz towarzyski, na życzenie sztabu Wisły Płock, nie będzie otwarty dla kibiców. Z tego powodu nie zostanie też przeprowadzano transmisja.
Źródło: plock.wyborcza.pl
Poloniści | Wielka Polonia Warszawa Online | Konwiktorska 6 | KSP | Warszawska Ferajna | Polonia 1911

1 kolejka
1/2 finału baraży

