Autor: Kwikster
Przegląd Sportowy o ostatniej dekadzie Polonii
Ostatnią dekadę „Czarnych Koszul” w swoim artykule w „Przeglądzie Sportowym” [link] przypomina Jarosław Koliński. Czasem było tak, że piłkarze musieli mieszkać u kibiców, którzy zrzucali się nawet na ich pensje. A czasem tak, że budżet klubu był wyższy od wielu ekipa z wyższych klas rozgrywkowych. Przez ostatnie dziesięć lat Polonia Warszawa wędrowała w górę od czwartej ligi, aż w końcu w tym sezonie zameldowała się w pierwszej – czytamy w tekście. Continue reading „Przegląd Sportowy o ostatniej dekadzie Polonii” →
Galeria zdjęć z meczu Polonia Warszawa – Olimpia Elbląg
Zapraszamy na drugą galerię zdjęć z meczu II ligi: Polonia Warszawa – Olimpia Elbląg. Autorem jest Rafał Toczek. Continue reading „Galeria zdjęć z meczu Polonia Warszawa – Olimpia Elbląg” →
Subiektywnie o Polonii #6
W 6. odcinku Subiektywnie o Polonii gościem Marcina Markowskiego jest Piotr Dziewicki. Mistrz Polski z 2000 roku opowiada o początkach kariery, o pobycie w Turcji oraz o przygodzie z trenowaniem Polonii. Continue reading „Subiektywnie o Polonii #6” →
Kulisy meczu z Olimpią Elbląg od Kanału Sportowego
Wiemy, że awans do I ligi przypadł Wam do gustu. W sieci pojawiły się kolejne kulisy meczu z Olimpią Elbląg. Tym razem tą chwilę możecie obejrzeć okiem kamery Kanału Sportowego. Video znajdziecie w rozwinięciu niusa. Continue reading „Kulisy meczu z Olimpią Elbląg od Kanału Sportowego” →
Niby miło i fajnie. Szkoda, że z minimalizmem…
W sumie nie mam jakiegoś dobrego pomysłu na ten lead. Napisanie jakichś górnolotnych słów na temat kolejnego kroku do powrotu na szczyt urastałoby do banału. Z drugiej strony po blisko rocznej nieobecności na stadionie czuję lekkie rozczarowanie zastanym stanem. Niemniej jednak zaznaczam – bardzo się cieszę z awansu i tego, że mogłem z czystą głową wrócić na K6. Continue reading „Niby miło i fajnie. Szkoda, że z minimalizmem…” →
Galeria z meczu Polonia Warszawa – Olimpia Elbląg
Nasz redakcyjny fotopstryk Robe6 ma dla Was fotki z soboty. W załączeniu dość duży secik zdjęć z meczu Polonia Warszawa – Olimpia Elbląg, który dał „Czarnym Koszulom” upragniony awans do I ligi! Continue reading „Galeria z meczu Polonia Warszawa – Olimpia Elbląg” →
Konflikt Nitota i kibiców?
Na portalu Polskapilka.pl [link] pojawił się tekst dotyczący konfliktu na linii Grégoire Nitot – kibice. Zdaniem autora/ów sytuacja ma doprowadzić do odejścia Francuza z Polonii. Continue reading „Konflikt Nitota i kibiców?” →
MKS wygrywa z rezerwami Victorii Sulejówek
MKS-iacy odbijają się po porażce z Madziarem Nieporęt. Podopieczni trenera Damiana Skwarka dzięki trafieniu Farrukha Akhtmova wywieźli punkty z Sulejówka. Continue reading „MKS wygrywa z rezerwami Victorii Sulejówek” →
Rezerwy wysoko wygrywają ze Skrą Drobin
Dobra passa rezerw Polonii trwa. Podopieczni trenera Macieja Wesołowskiego wygrywają po raz piąty, co przekłada się na awans w tabeli. Po pogromie Skry Drobin Polonia II zajmuje 3 miejsce w tabeli V ligi. Continue reading „Rezerwy wysoko wygrywają ze Skrą Drobin” →
Walkower w meczu Syrenek
Piłkarki MKS-u Polonia Warszawa odniosły w niedzielę łatwe zwycięstwo nad Kolejarzem Łódź. Rywalki oddały mecz walkowerem. Continue reading „Walkower w meczu Syrenek” →
Kulisy meczu z Olimpią Elbląg od Polsatu Sport
Na kanale youtubowym Polsatu Sport pojawił się materiał z kulisami spotkania, w którym poza wypowiedziami piłkarzy uraczymy wypowiedź właściciela Polonii oraz jej kibiców. Continue reading „Kulisy meczu z Olimpią Elbląg od Polsatu Sport” →
Dzień Dziecka na Polonii
Już za tydzień, zapraszamy wszystkie dzieciaki z rodzicami na Dzień Dziecka, który odbędzie 28 maja od godziny 13.00 do 17.00. Wstęp oraz wszystkie atrakcje dla dzieciaków będą bezpłatne! Continue reading „Dzień Dziecka na Polonii” →
Poloniści | Wielka Polonia Warszawa Online | Konwiktorska 6 | KSP | Warszawska Ferajna | Polonia 1911

1 kolejka
1/2 finału baraży

