Konflikt Nitota i kibiców?

Na portalu Polskapilka.pl [link] pojawił się tekst dotyczący konfliktu na linii Grégoire Nitot – kibice. Zdaniem autora/ów sytuacja ma doprowadzić do odejścia Francuza z Polonii.

Grégoire Nitot, Rafał Smalec

Portal podaje, że: Według informacji, do których dotarliśmy, podczas fety mistrzowskiej doszło do spięcia pomiędzy Nitotem i przedstawicielami grupy kibicowskiej Ultras Enigma. Powodem miało być sprzedawanie przez Ultrasów gadżetów z herbem Polonii, o co Nitot już kiedyś robił problemy grupie kibicowskiej. Spięcie to jednak było na tyle poważne, że prawie doszło do rękoczynów, a niektóre źródła podają, że prezes miał nawet wdać się w przepychankę z przedstawicielami Ultras Enigma.

I tutaj nasze źródła się rozjeżdżają w dwie strony. Jedno informuje, że prezes Nitot popchnął jedną z przedstawicielek grupy kibicowskiej, natomiast drugie, że to kibice byli agresywni wobec właściciela klubu. Gdzie leży prawda, tego się zapewne nie dowiemy.

Na tym się jednak nie skończyło. W sieci pojawiły się zrzuty ekranu z rozmów prezesa Nitot z jednym z przedstawicieli wspomnianej Enigmy. Francuz informuje w nich, że zachowanie ultrasów spowodowało, że nie ma już chęci inwestować w warszawski klub. Dodał także, że szuka inwestora który przejmie od niego klub, bowiem on stracił przyjemność z finansowania Polonii.

Sprawa wydaje się wyjaśniona. Oficjalny profil na twitterze poinformował, że to mrzonki… choć twitt zniknął z sieci:

Swój komentarz o sprawie nagrał były spiker Legii, Wojciech Hadaj [dla sadomasochistów]:

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz