Zadaj pytanie prezesowi Nitotowi przed sezonem

W czwartek 29 lipca o 17:30 klubowa telewizja zaprasza na spotkanie na żywo z prezesem Grégoire’m Nitotem za pośrednictwem kanału tv.kspolonia.pl (trzeba mieć konto w serwisie).

Grégoire Nitot

Podczas spotkania online zostanie zaprezentowane podsumowanie ubiegłego roku, plany na najbliższy sezon oraz odpowiedzi na najciekawsze pytania kibiców. Dziesięcioro z nich zostanie nagrodzonych biletami.

Zapisy trwają do wtorku 27 lipca 2021 r. do godz. 23:59. Link do zapisów (tutaj)

Author: Sowa-EG

W kilku słowach. Wielbiciel węgierskiego wina oraz budapesztańskiej secesji. Uwielbia Kresy, szczególnie Lwów i Wilno. Niegardzący polskim piwem z niewielkich, niezależnych browarów (kraft). Próbujący swoich sił w domowym browarnictwie pod marką "Ukryta Sowa". :-)

5 thoughts on “Zadaj pytanie prezesowi Nitotowi przed sezonem

 1. Poproście Prezesa aby NIE podnosił cen biletów i karnetów bo jakoś czuję w kościach, że będzie chciał to zrobić. On myśli korporacyjnie, już przerabialiśmy to w zeszłym roku. To, że pracujemy w Warszawie nie znaczy, że wszyscy zarabiamy po 5000 zł na rękę i mamy mieszkanie bez kredytu.
  Rozumiem po awansie koszty wzrosną ale to ciągle III liga.

 2. Czy prezes ma koncepcje na osrodek szkoleniowy z prawdziwego zdarzenia …bez bazy treningowej ciezko bedzie cos osiagnac w przyszlosci….
  No i oczywiscie wizja stadionu i hali …i czy jest jaks wspolpraca z miastem na temat stadionu ..hali…

 3. Oczywiście kwestia stadionu i hal sportowych się pojawi ale może by się zapytać Prezesa jak to działa we Francji , kiedy prywatny biznes chce coś wybudować wspólnie z Państwem (samorządem itp). Czy w ogóle taka koleracja występuje i czy polityka nie wchodzi za bardzo w takie układy.
  Osrodek szkoleniowy – nie wierze że zbudujemy coś od zera ; szukałbym jakiegoś klubu IV ligowego , okręgówka pod Warszawą który ma kilka boisk treningowych i z takim podmiotem nawiązał ścisłą współpracę. Szukanie terenu pod ośrodek treningowy i zbudowanie go od zera przekracza nasze mozliwości finansowe .

 4. a czy modernizacja nie jest pod szyldem młodzieżowego centrum sportu?
  To będzie na ten moment nasz ośrodek, Greg to nie Abramovicz niestety, a miasto jak wiadomo ma nas w dupie, nie wymagajcie za dużo.

Dodaj komentarz