W kadrze mamy przemyślanych zawodników

Niedawno poznaliśmy terminarz III ligi na najbliższy sezon. Dość ciekawie się złożyło, że zaczniemy od wyjazdu do Skierniewic, gdzie ostatnio trenował nasz szkoleniowiec Rafał Smalec.

Wiktor Niewiarowski, Marcinho

W sumie cieszę się, że będę miał to szybko za sobą. Praca w Unii była dla mnie fajną przygodą, ale przywitamy się ze starymi znajomymi, a po gwizdku sędziego rozpoczniemy nową przygodę. Mam nadzieję, że szczęśliwą dla Polonii – powiedział Smalec, który z Unią trzykrotnie sięgał po wojewódzki Puchar Polski.

Trenera cieszy też fakt, że pauza Polonii, która przypadnie na 2 kolejkę będzie krótka (mecze zaplanowane na środę).

Na pytanie odnośnie wzmocnień i obecnej kadry usłyszeliśmy, że to grupa konkretna i dobrze wyselekcjonowana. – Tu nie ma ludzi z przypadku. Ci zawodnicy są nam potrzebni do konkretnego celu i szczerze wierzymy, że dadzą odpowiednią jakość. To grupa, którą dobrze przemyśleliśmy i jeśli odpali, to powinna dać dużo satysfakcji – powiedział i dodał, że ciężką pracą zamierzają zasłużyć na jeszcze większe wsparcie fanów.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

10 thoughts on “W kadrze mamy przemyślanych zawodników

  1. Tak jak było zapowiadane od początku – skompletowanie prawie całej kadry na początku okresu przygotowawczego, a potem oczekiwanie na jedną, dwie okazje z wyższych lig.

  2. Czy potrzeba nam kogoś więcej? Skład chyba mamy już kompletny?

  3. Zawsze jakiś ciekawy zawodnik z wyższej ligi może się przydać. Trzeba będzie wyczekać i w dobrym momencie go przekonać do gry w Polonii.

   Co do kadry. W kilku miejscach wydaje mi się, że można byłoby coś zmienić, ale zobaczymy jak się wyklaruje.

 1. Trener pozbył się tych co mu nie pasowali albo mieli możliwości ale im się nie chciało plus podziękował Wojdydze ze względów sportowych (?).
  Wzmocniliśmy drugą linię , atak co do obrony mam mieszane uczucia.
  Liczę na zgranie zawodników już od początku rundy. Mecze z najtrudniejszymi rywalami gramy teraz u siebie , nie ma czasu na przykre niespodzianki.
  Albo zaczynamy od razu z wysokiego C albo będzie bardzo trudno odrobić straty.

  1. W obronie bardzo ciekawi mnie ten Szymon Jarosz. Jest wysoki, ma 24 lata i już 138 spotkań na szczeblu centralnym. Myślę, że może być dobrym wzmocnieniem tej linii.

  2. Na TT pytałem się o opinię. Dostałem kilka odpowiedzi, większość niestety negatywnych opinii. Liczę jednak, że w III lidze da radę.

  1. Ligi klepką nie wygramy. Taka prawda, że tu trzeba fizycznie dominować i obrońcy będą musieli dawać z siebie 100%. Kiczuk też jest wojownikiem, więc jeśli tylko będą grać z głową, powinno być dobrze! Z przodu potencjał ofensywny jest spory.

   Cytując Jerzego Engela z 2000 r. drużynę buduje się od obrony. Trzeba mieć nadzieję, że Smalec ściągając bramkarza i dwóch stoperów da nam bezpieczeństwo w defensywie i oczekiwany rezultat 😉

Dodaj komentarz