Klub potwierdza pozyskanie Kotona

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, klub potwierdził, że w sezonie 2021/22 polonijną pomoc wzmocni wychowanek akademii MKS-u Polonia Warszawa, Krzysztof Koton.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Klub potwierdza pozyskanie Kotona

  1. Akurat środek pola mamy silny, więc raczej 18-latek, który nie zadebiutował jeszcze w seniorskiej piłce nie jest żadnym wzmocnieniem drużyny. To jest niewątpliwie uzupełnienie kadry i tego się trzymajmy. Po co szafować słowami bez pokrycia. Niemniej życzę młodemu Kotonowi powodzenia i sukcesów oraz dostania szansy gry w pierwszej jedenastce.

  2. Nie bawiłbym się w takie łapanie za język. W klubie się dzieje i wygląda na to, że jest to robione z głową. Dobrze, że poza doświadczonymi zawodnikami pamiętają o tym, żeby dawać szanse wychowankom.

    Warto też zwrócić uwagę na materiał video na FP Polonii Warszawa S.A. Kolejny klip z pomysłem i dobrze zrealizowany. Mała rzecz, a cieszy. Widać, że zatrudniono kogoś od marketingu, takie rzeczy są cholernie ważne w dzisiejszych czasach.

Dodaj komentarz