Wojdyga trenuje z Legionovią Legionowo

Po rozstaniu z Polonią wyjaśniło się gdzie były kapitan „Czarnych Koszul”, Grzegorz Wojdyga, będzie prawdopodobnie kontynuował karierę. Obecnie lewy obrońca trenuje z Legionovią Legionowo. 

Grzegorz Wojdyga

Z kronikarskiego obowiązku przypominamy, że Wojdyga w spotkaniu domowym z zespołem z Legionowa zdobył gola (5:1). W podwarszawskim klubie jako trener bramkarzy pracuje Piotr Wojdyga, prywatnie tata naszego byłego kapitana.

Legionovia w minionym sezonie zajęła 3 miejsce w tabeli III ligi grupy I. W klubie występują expoloniści: Paweł Błesznowski Patryk Koziara.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Wojdyga trenuje z Legionovią Legionowo

  1. Zaczynam się zastanawiać na ile spadek formy Grzesia to był rzeczywiście spadek formy, a na ile wynikało to z gównianego prowadzenia drużyny przez Szymanka. Taktycznie dominował albo pierdolnik, albo brak jakiegokolwiek pomysłu na grę. Ciężko oceniać niektórych piłkarzy za ubiegły sezon. Skoro sam trener nie wiedział co z nimi robić, to skąd oni mieli wiedzieć jak się zgrać?

Dodaj komentarz