Kluska ponownie w Polonii

W nowym drużynę „Czarnych Koszul” wzmocni Marcin Kluska. Grający na pozycji pomocnika 25-letni zawodnik wraca do Polonii Warszawa po dwóch latach.

Marcin Kluska

– Nad decyzją o transferze nie musiałem się zastanawiać. Polonię Warszawa mam w sercu i cieszę się, że w przyszłym sezonie znów będę reprezentował barwy „Czarnych Koszul” i razem będziemy walczyć o awans do II ligi – podkreślił piłkarz.

W ostatnim sezonie występował w Legionovii Legionowo, gdzie zagrał w 33 spotkaniach, zdobył 11 bramek i zanotował 7 asyst. Liczymy na podobną skuteczność przy K6.

Author: Sowa-EG

W kilku słowach. Wielbiciel węgierskiego wina oraz budapesztańskiej secesji. Uwielbia Kresy, szczególnie Lwów i Wilno. Niegardzący polskim piwem z niewielkich, niezależnych browarów (kraft). Próbujący swoich sił w domowym browarnictwie pod marką "Ukryta Sowa". :-)

12 thoughts on “Kluska ponownie w Polonii

 1. Facet wykręcił konkretne liczby w Legionovii, wyglada na porządne wzmocnienie. Swoją drogą kiedys pisałem zeby wyciągac topowych zawodników z naszej ligi a nie szukac dwie ligi wyżej. Ogólnie transfer na duży plus.

 2. I mamy pierwsze osłaboenie Polonii w nadchodzącym sezonow. Pamiętam jak grał u nas to piłki kopnąć dokładnie nie potrafił. Wiele bramek tracoliśmy po jego stratach w środkowej części boiska. Swoją drogą musi moeć dobrego menadżera, a nasz dyrektor sportowy niestety na swojej robocie się nie zna.

 3. kret ma lepszą pamięć niż ja, rzeczywiście Klucha miewał słabsze momenty. Z drugiej jednak strony grał w II lidze , teraz też wykręcił niezłe liczby może się rozwinął jako piłkarz .
  To dopiero pierwszy transfer – poczekajmy na kolejne, lepsze.

 4. Krecie, dwa lata dla młodego zawodnika to jest długi czas. Czego nie umiał 23-latek, to już umie 25-latek. Obejrzyj sobie mecze Legionovii z tego sezonu, a zobaczysz sam jak się ten zawodnik rozwinął. Jest w tym wieku, że przy dobrym trenerze będzie robił kolejne kroki do przodu. Zresztą same statystyki go bronią. 11 bramek i 7 asyst, takiego dorobku nie ma żaden z polonistów.
  Cieszę się bardziej niż bardzo z tego transferu i uważam za duże wzmocnienie Polonii. Gratulacje dla dyrektora sportowego.
  Witamy w Polonii i życzymy wielu sukcesów na boisku!!! Panie Marcinie będzie dobrze.

  1. Gdy odchodził z Polonii do Radomiaka każdy pukał się w głowę jak to możliwe, że go wzieli. Jak myślisz sam sobie ten transfer załatwił

 5. Przy dwóch bardzo złych posunięciach, zatrudnienie Marcina Kluski uważam aa decyzje celującą i trafną. Tym bardziej że Marcin stał się po wypełnieniu kontraktu w Legionowi wolnym zawodnikiem a poziom jego umiejętności piłkarskich przy odpowiednim trenerze bardzo się podniósł.
  Bardzo złe decyzje to nie pozostawienie w klubie Grześka Wojdy i Marcina Szymczaka pomimo tego, że trener Smalec obu ich chciał zostawić i widział dla nich miejsce w Polonii. Oby więc plusy nie przesłoniły minusów.
  Marcin Kluska to utalentowany piłkarz o ogromnym dystansie do siebie no i prawdziwy Polonista. I za to Go lubię.
  https://www.youtube.com/watch?v=XT89r1KEiGQ

  1. Takie chodzą słuchy. A przywrócenie do I składu potwierdza tylko że trenerzy chcieli na niego postawić w przyszłym sezonie.
   O Grześku też dużo wcześniej było po kątach gadane i się niestety sprawdziło.

   No ale chciałbym się mylić i chętnie wszystko odmiałczeć.

Dodaj komentarz