EURO 2020 przy Konwiktorskiej 6

W poniedziałek zostanie otwarta strefa kibica na stadionie Polonii związku z rozpoczynającymi się dziś Mistrzostwami Europy.

Oprócz zimnego piwa i przekąsek każdy kibic, który w czasie EURO 2020 odwiedzi strefę kibica przy Konwiktorskiej będziemy mógł skorzystać ze zniżek na klubowe gadżety, które będzie można zakupić podczas piłkarskiego wydarzenia.

Author: Robe6

6 thoughts on “EURO 2020 przy Konwiktorskiej 6

 1. Ale awantura na fb pod tym newsem. G Nitot osobiście reaguje na krytyke i wpisy na fb. Ludzie działający w środowisku Polonii z dużym licznikiem i wkładem własnym na Polonii kłócą się z preziem. Ale żen. Żen z podtekstami. Żen emocjonalno-merytoryczny. PRowo…

  1. to prawda.
   Z jednej strony Greg, który niepotrzebnie się tłumaczy i w ogóle niepotrzebnie wchodzi w dyskusje.
   A z drugiej strony rzeczywiście jest kilka osób z przewlekłym fochem, którym zawsze wszystko nie pasuje i zawsze się do czegoś przypierdolą.
   A każda kolejna taka dyskusja to jakieś nowe nieporozumienie do kolekcji i to się tak nawarstwia a maruderzy się nakręcają.
   Jak będzie awans to pewnie atmosfera w naturalny sposób się oczyści.
   Ale jak nie – to mam złe przeczucia szczerze mówiąc.

 2. Nie wiem o co chodzi, ale Pan Nitot nie powinien się zniżać do pewnego poziomu. Kibic Polonii zawsze stroi fochy, ale jest wierny. W ogóle mniej wypowiedzi Pana Nitot a więcej działań i będzie lepsza relacja z kibicami.

  1. Wiesz co, niektórzy potraktowali news o strefie kibica na k6 jako lekceważenie kibiców, że legenda klubu odchodzi a klub o tym milczy. I cały standardowy pakiet jojczenia, że prezes ma kibiców w dupie, że chce od nas tylko kasy, że marketing zły i w ogóle nie znają się.
   Osobiście nie mam wątpliwości, że Grzegorz zostanie godnie pożegnany. Nie wiem co zostało z nim ustalone na spotkaniu w klubie i czy on sobie w ogóle życzy by w ten sposób się za nim „wstawiać”.
   A co do Grega to tak jak mówił, on tu przyszedł dla pozytywnych emocji. Tłumaczenie się o godzinie 23:30 ludziom z internetu, którzy co on by nie zrobił to go dojeżdżają w komentarzach to nie jest raczej pozytywna emocja.
   Jakieś jednorazowe wyjaśnienie sporów- spoko, ale jeśli to będzie stan permanentny to rzeczywiście w końcu go zniechęcicie.
   a swoją drogą myślicie, że jak on by miał nas w dupie tak jak piszecie to by się tak tłumaczył i reagował tak emocjonalnie na zarzuty? Moim zdaniem w jego wypowiedzi przebija poczucie niesprawiedliwości. I wcale mu się nie dziwię.
   Wyluzujmy wszyscy, proszę..
   Łącznie z Gregiem, który skoro już płaci komuś za obsługę fb to niech da tej osobie pracować a sam niech nie traci czasu i nerwów.

Dodaj komentarz