Polonia nie przedłuży kontraktu z Wojdygą!

Kończy się pewna epoka. Polonia nie przedłuży wygasającej, w dniu 30 czerwca 2021 roku, umowy z Grzegorzem Wojdygą. Lewy obrońca grał przy K6 nieprzerwanie od sezonu 2014/15. Dziękujemy kapitanie!

Grzegorz Wojdyga

Wtedy właśnie „Wojdi” wrócił do Polonii po kilkuletniej grze poza Warszawą. Przez ostatnie siedem lat rozegrał jako środkowy i boczny obrońca 166 meczów, w których zdobył 13 bramek (w tym 28 gier i jedna bramka w II lidze). Do tego dorobku należy dodać 15 ligowych spotkań w II lidze w latach 2006-2008.

Wojdyga to wychowanek Polfy Tarchomin. W 2005 roku zdobył wraz z juniorami trenera Michała Libicha wicemistrzostwo Polski juniorów starszych.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

4 thoughts on “Polonia nie przedłuży kontraktu z Wojdygą!

  1. Bardzo dziękuję za wszystkie lata poświęcone Polonii. Odejście w idealnym momencie, Pan Grzegorz może grać w zespole 3 ligi ale mającym nieco niższe aspiracje. Na pewno walczył za Polonię ile mógł. A że już zaczął odstawać to tak się stało. Może jakoś by się odnalazł w sztabie szkoleniowym, skauting nie wiem? Nieco żałuję ale trzeba patrzeć w przyszłość.

Dodaj komentarz