Polonia remisuje z I-ligowym Jastrzębiem

W ostatnim dniu zimowego obozu przygotowawczego w Siedlcach, drużyna Polonii Warszawa zremisowała 1:1 z pierwszoligowym GKS Jastrzębie.

Rafał Parobczyk

03.02.2021, Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)
Polonia Warszawa – GKS Jastrzębie 1:1 (1:0)
bramki: Rafał Parobczyk 25

Polonia: Dawid Leleń – Adam Pazio, Eryk Mikołajewski, Tomasz Wełna, Grzegorz Wojdyga – Daniel Smuga, Łukasz Piątek Ż, Piotr Marciniec, Tomasz Andrzejewski – Rafał Parobczyk (46. Marcinho) – Patryk Paczuk.

W zespole Jastrzębia wystąpił Mariusz Pawełek, który reprezentował barwy „Czarnych Koszul” w sezonie 2012/2013.

Źródło: własne / 90minut.pl/GKS Jastrzębie SA (FB)

Author: Tomas86

Nie lubię lania wody. Moja maksyma to: "krótko, zwięźle i na temat" :-)

7 thoughts on “Polonia remisuje z I-ligowym Jastrzębiem

 1. Wprawdzie to tylko sezon przygotowawczy i gry sparingowe, ale cieszy że wyniki inne niż poprzednich latach w meczach o podobnym charakterze.
  Dobrze też, że gole dla Polonii padają – mam nadzieję że dzisiaj po jakiś składnych akcjach, bo te z Pogonią Siedlce to karny i „podarowany”.

 2. Nie wiem jakim graliśmy składem ale może wystawiliśmy dwie jedenastki . Przypominam że rok temu mogliśmy pomarzyć o obozie przygotowawczym, o sensownych sparingpartnerach ( a przecież jeszcze być może będzie ŁKS) . W opisie na innej stronie było 7 żółtych kartek (4dla nas) więc chyba grano trochę na poważnie. W liczbie strzałów na bramkę było 11 do 8 dla nas więc było to wyrównany mecz.
  Teraz trochę odpoczynku a potem ostateczne szlify.
  Oby tak dalej.

 3. Może młodzi nie mieli grać a trener wystawił tzw. wyjściową jedenastkę ?
  Ten sparing kończy obóz przygotowawczy więc jakieś podsumowanie musi być ,również personalne. Wydaje mi się, że chyba ten sparing nie był tak udany jak z Widzewem (gorsze boisko i pogoda) a i przeciwnik grał inaczej .
  Moim zdaniem te wyniki muszą pokazywać progres w grze i taktyce jeszcze tylko ostateczne personalia na pozycjach i będziemy wiedzieli coś więcej.

Dodaj komentarz